Kaynanamın evi var bizde kalıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Prensin annesi tarafından oluşturulan Kaynanamın evi var bizde kalıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,908 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynanamın evi var bizde kalıyor
Konbuyu başlatan Prensin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sözün gecmyo yani ozaman bende bikacgun esinin burnu sürtsün söyle ben kaldiramiyorm de yinedemi olmaz benm esim hc duskun degl ben ne dersem o olur
Kaç defa söyledim annen gitsin artık evine diyorum. Sen benim sol yanımdan annem sağ yanım bırakamam diyor o zman beni birakicaksin diyorum seni asla bırakmam diyor kafayı yicem.. kocamı çok seviyorum napicam

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Allhm vlla bn kynana falan dinlemem hc lafimi esirgemem nasl dayaniyosunuz resmn kaynanami evden kovdum ben esimde beni öptü sarıldı onun yannda oda kalkp gtti akli sira oglunu doldurcak ama bnm esim oyle biri degl
Şükür benim esimde deil kendisi 3 gun zor dayandi ben dayanamiyom ben yokken siz napiyonuz evde nasil dayaniyon dedi şimdi kaynana bir yıl olcak nerdeyse evime gelmez kapımı calmaz hamileyim hayırlı olsun kizmi erkekmi diye bile sormadi bir ay kaldı dogurmama her gunde görüyor karni burnunda 🤷

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Şükür benim esimde deil kendisi 3 gun zor dayandi ben dayanamiyom ben yokken siz napiyonuz evde nasil dayaniyon dedi şimdi kaynana bir yıl olcak nerdeyse evime gelmez kapımı calmaz hamileyim hayırlı olsun kizmi erkekmi diye bile sormadi bir ay kaldı dogurmama her gunde görüyor karni burnunda 🤷
Bnde konusmyorm 4 aya giricem çok rhtm ne gelir nede gelebilir zaten allahtn gormuyorm bn gormk te istemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç defa söyledim annen gitsin artık evine diyorum. Sen benim sol yanımdan annem sağ yanım bırakamam diyor o zman beni birakicaksin diyorum seni asla bırakmam diyor kafayı yicem.. kocamı çok seviyorum napicam
Hay allahm ya bence bikacgun anne babannn evine git biraz anlasn

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel

Bnde konusmyorm 4 aya giricem çok rhtm ne gelir nede gelebilir zaten allahtn gormuyorm bn gormk te istemem

Öyle yapmayı çok düşündüm topladım herşeyimi. Ama benimki ağladı sızladı bir günde saçları bembeyaz oldu

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Bnimde babam öldü abim var benim annem tek yaşıyor abim evli benim annem asla abimde kalmiyor gelin rahat edemez diye düşünüyor. Ne kadar ısrar etsekte asla gelmem neden huzurunuzu bozayim diyor
İşte cnm senin annen normal düşünüyor ama herkes aynı değil ben sadece sinirlerini bozma şeytana kulak asma iyi düşün kendini iyi hissedersin diye söylüyorum sonuçta her insan farklı bir görüşe sahip 😊

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Öyle yapmayı çok düşündüm topladım herşeyimi. Ama benimki ağladı sızladı bir günde saçları bembeyaz oldu

İşte cnm senin annen normal düşünüyor ama herkes aynı değil ben sadece sinirlerini bozma şeytana kulak asma iyi düşün kendini iyi hissedersin diye söylüyorum sonuçta her insan farklı bir görüşe sahip 😊

Sakın olmayı çok denedim. Eşimle konuşurken aramıza girmeye bayılıyor. Eve birşey alinicaksa biz konuşurken oda giriyor ne kadarmış pahalıymış diye valla kafayı yicem

Sakın olmayı çok denedim. Eşimle konuşurken aramıza girmeye bayılıyor. Eve birşey alinicaksa biz konuşurken oda giriyor ne kadarmış pahalıymış diye valla kafayı yicem

Son düzenleme:

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem alt katta evi var eşi ölmüş bir tek oğlu var. Evi olmasına rağmen evlendiğimiz günden beri bizimle kalıyor. Kabul eder miydiniz ..
Ya ben bu insanların geri kafalı düşüncelerini anlamıyorum rahat edemiyoruz dedikçe dahada çoğalıyorlar sanki keyfi diyoruz benim kaynana kayınbaba hariç çocukları hepsi bende 2 kaynım Bi görümcem kaynanama kalsa eltim o büyük kaynım da bize yerleşecek bende bıkmışımve ve seni çok iyi anlıyorum hamilelikte çok rahat giyinmek ve hareket etmek ister ama olmuyor🤷‍♀️😒

Ayrı diye konuşmadı mi ailenler benimkide beni bırakmıyor ben gelmezsen eve kesin bir misafir gönderiyor evlerimizde çok yakın kayınvalidem ya oğlunu ya kızını yada ikisini de gönderiyor bazen gece yatmaya bile kalıyorlar yetti artık bende 26 haftalık hamileyim görümcem elini sıcak sudan soğuk suya atmıyor anca yük oluyorlar eşime de diyemiyorum sen benim kardeşlerimi istemiyorsun der diye Allah razı olsun her istediğimi de yapıyor o yüzden bunun bir çözümü yok sen çok haklısın bende bıktım evde insanın işi olur gücü olur duş alacağı olur temizliği olur hiç düşünmüyorlar
Bu insanlar neden böyle düşüncesiz bencil kötülük icn yarışr anlamam ya cidden snr bozucu benmkide her haftasonu anasına gelir e tabi bize de geliyorlar 8 aylık oldm bel ağrısından duramıyorm artk ama gör sdece yeme icme laklak yapsn eğlensn tmm ztn insan iş istemiyo da bari yük olmasnlar be

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank

Okadar seviyosa kabul etmesi lazim tuhaf yani hem annem gitmesin hem sevdigim oule olurmu herkezn bi ozeli var

En guzeli valla kafamiz rahat 🤣
Yemin ederim nasıl rahat nasıl rahat 😅

En guzeli valla kafamiz rahat 🤣
Yemin ederim nasıl rahat nasıl rahat 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar