Kaynanamın evi var bizde kalıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Prensin annesi tarafından oluşturulan Kaynanamın evi var bizde kalıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,915 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynanamın evi var bizde kalıyor
Konbuyu başlatan Prensin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben bu insanların geri kafalı düşüncelerini anlamıyorum rahat edemiyoruz dedikçe dahada çoğalıyorlar sanki keyfi diyoruz benim kaynana kayınbaba hariç çocukları hepsi bende 2 kaynım Bi görümcem kaynanama kalsa eltim o büyük kaynım da bize yerleşecek bende bıkmışımve ve seni çok iyi anlıyorum hamilelikte çok rahat giyinmek ve hareket etmek ister ama olmuyor🤷‍♀️😒
Canım ben yazın askılı bile dolasamiyorum. Çok kötü birşey. Dolaştığım zaman eşim kaş göz yapıyor oran gokuyor buran gozukuyor diye

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım biz evlendiğimiz ilk günden beri benimle ben eşime diyorum gitsin ben yemek yapar götürürüm işi olduğu zaman inerim neymiş annesini birakamazmis birşey olurmuş zaten oksurse asagidayiz ama bırakmıyor napicam bilmiyorum. Bazen vicdan yapıyorum ama olucak iş değil hicc rahat edemiyorum
O kadar zor ki sozde sorsan ayrisinizdir ama bir eli hep senin üstündedir

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
En guzeli valla kafamiz rahat 🤣
Ay yemin ederim bende kaynamlar benden küssün diye herşeyi yapıyorum ama olmuyorrr😃 bıktım artık görümcem den ve kayınlarımdan ya insan akşamları 4 defa yemek hazırlarmı ya beni oğlum ve eşim yoracağına görümcem erkekler yoruyor artık dayanamıyorum😡

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben yazın askılı bile dolasamiyorum. Çok kötü birşey. Dolaştığım zaman eşim kaş göz yapıyor oran gokuyor buran gozukuyor diye
Benimde benimde eşim önceden sevgiliyken hayatta karismazdi ama sonradan annesi gil laf edince aramızda tartışmalar yaşanmaya başladı bende giymeyi bıraktım

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem alt katta evi var eşi ölmüş bir tek oğlu var. Evi olmasına rağmen evlendiğimiz günden beri bizimle kalıyor. Kabul eder miydiniz ..
Zaten aşağı kattaysa kabul etmezdim yani gider çok yaşlıysa onun evinde yemeğini yapardım işini yapar geri çıkardım oğluda istiyosa aşşağıda onunla yemek yerdi tek yemek istemiyorsa

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kalsın ne var sanki sığmıyormusunuz sende kaynana olacaksın nasil gelinsen öyle gelinin olur sabret kalp kırma ne olacak
Yav demekki rahat vermiyor altta evi varken onda niye kalıyor demekki kıza bir lafı bir sözü bir yanlışı olmuş ki soğumuş istemiyor kız bide hamile önünde hizmet mı edecek kendine mi bakacak saçmalığa bak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar