Kaynanamın evi var bizde kalıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Prensin annesi tarafından oluşturulan Kaynanamın evi var bizde kalıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,818 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kaynanamın evi var bizde kalıyor
Konbuyu başlatan Prensin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💗Canan&Ebuzer💗

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben sandım yeni ölmüş.. 27 yıldır we sizde.. walla bazı insanlar yüktür yük olmak için de elinden qelen yapıyor yazık.. üzüldüm sana ama ne yap et eşini ikna et sizin de bir özel alanınız olsun sonuçta imkanı war ewi war..
Benim kocam o kadar düşkün ki asla bırakmam diyor.cocugumun odasını ona yaptı. Baza aldı yerleştirdi. Siz olsanız napardiniz

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Yani mesela insan eşi için süslenip hazırlanmak ister güzel bir sofra kurmak ister devamli gelmezsin bunlar evli özeli olur dersin annem hep der uzak olun mutlu olun ama bunlarda tam tersi ellerini üzerimizden cekmeyelim ne alınırsa bizimde haberimiz olsun
Ayn öyle kuşum

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ozelimiz yok. Başbaşa yemek yiceksek dışarda yiyoruz. Hazırlanıp suslenmekmis nerdeee
Kız ben artık dışarıdada yiyemiyorum eşim diyor kardeşlerimde gelsin ve dışarıda yemek yesek gelirim yine hazırlarım kaynımlara falan bazen akrabalar falan diyor sen koruma derneği falan mısın diye 3 4 kişi kaldığı için

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ozelimiz yok. Başbaşa yemek yiceksek dışarda yiyoruz. Hazırlanıp suslenmekmis nerdeee
Bikere süslendi püslendim eşim erken geliceğini söylemişti bende süslemek istedim kaynım daha erken geldi alay geçer gibi sırıtınca bende o gün bugündür ne süskenüyorum nede dışarı çıkıyorum aşimle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

He bi bana kardeslerimde gelsin demedigi kaldı onuda desin bak neler oluyor 😂
Benimkide Bi annemler de gelsin demediği kalmış yeminle o zaman kafayı tümden yerim😂

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Açıkçası bende kabul etmezdim
Çok seviyorum kocamı ama napicam bilmiyorum

Bikere süslendi püslendim eşim erken geliceğini söylemişti bende süslemek istedim kaynım daha erken geldi alay geçer gibi sırıtınca bende o gün bugündür ne süskenüyorum nede dışarı çıkıyorum aşimle

Benimkide Bi annemler de gelsin demediği kalmış yeminle o zaman kafayı tümden yerim😂
Alsın anasını gitsin başbaşa yesinler ozaman 😂 seninki daha vahim benim Allah'tan kaynım yok 😂😂😂

Alsın anasını gitsin başbaşa yesinler ozaman 😂 seninki daha vahim benim Allah'tan kaynım yok 😂😂😂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kayınvalidem alt katta evi var eşi ölmüş bir tek oğlu var. Evi olmasına rağmen evlendiğimiz günden beri bizimle kalıyor. Kabul eder miydiniz ..
Bizimkinin gözü alıyorsa ben kabul etmem resti çekerim kocayada kaynanayada sigortlarim attimi kendimi taniyamiyom

Cnm sabırlı ol korkuyordur öyle düşün ben gelin geldim bir ay sonra kayınpederim hastalandı birbuçuk yıldır ilgilenirim Rabbim yaşlıya bakmayı herkese nasip etmez sevabını alırsın sonuçta 4 atanın hakkı bir kendi baban ölse Allah korusun senin annende yanında kalabilirdi öyle düşün daha mutlu olursun 😊🥰
Dört atanın hakkı bir deniyorda kocalar niye bizim anamiza babamiza bakmıyor bende onu anlamiyom anlayan varmi

Benim kocam o kadar düşkün ki asla bırakmam diyor.cocugumun odasını ona yaptı. Baza aldı yerleştirdi. Siz olsanız napardiniz
Benim eşimde düşkün anasına ama benimde iyi tanır

Prensin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizimkinin gözü alıyorsa ben kabul etmem resti çekerim kocayada kaynanayada sigortlarim attimi kendimi taniyamiyom

Dört atanın hakkı bir deniyorda kocalar niye bizim anamiza babamiza bakmıyor bende onu anlamiyom anlayan varmi

Benim eşimde düşkün anasına ama benimde iyi tanır
Ben baştan yüz verdim sanırımm. Keşke ilk gün karşı ciksaydim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar