Kaynanlardan çekenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Kaynanlardan çekenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,665 kez görüntülenmiş, 85 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaynanlardan çekenler
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GüLüCüK

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim kaynanam aşırı derecede pinti ayni evde yaşıyorum iki senelik evliyim herseyden kısıtliyo sobayi yakmaz mesela odun kömür cok olduğu halde inanirmisiniz esim parasini cebine bile koymaz annesinde olur ayri hiç birseyimiz yok buna çok aşırı derecede sinir oluyorum üzülüyorum napicam bilmiyorum size icimi dökmek istedim🥺
Lan bu benim kaynanam acaba kaynananla kaynanam akraba mi aynı seyleri yasiyorm da ha bı de benimkinin bir dili var 40 tane yuvayı tek sözüyle yikar

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım bizi bu kaynanalarin şerrinden korusun,benimde nasib olursa iki gelinim olacak ama diyorum Allah'ım kaynanamin bana davrandığı gibi davranmayın gelinlerime.evlendim evleneli çektirdi bana.esimle aram gayet iyi cekemiyo tavır yapiyo olmayacak şeylerden beni eşime kotuluyo aramızı bozuyo.bende diyorum bana ne yapiyosan kat kat mislini kızında,kızının kızında gör diye.

Allah'ım bizi bu kaynanalarin şerrinden korusun,benimde nasib olursa iki gelinim olacak ama diyorum Allah'ım kaynanamin bana davrandığı gibi davranmayın gelinlerime.evlendim evleneli çektirdi bana.esimle aram gayet iyi cekemiyo tavır yapiyo olmayacak şeylerden beni eşime kotuluyo aramızı bozuyo.bende diyorum bana ne yapiyosan kat kat mislini kızında,kızının kızında gör diye.
Sanki bizim kaynanalar zamanında gelin değillermiş gibi davranıyor yada onlarda kaynanasindan çekti sıra bize geldi ama bunu hiç doğru bulmuyorum neden bi insan evladının mutlu bi yuvası olmasını istemez ki anlamıyorum yaa çekmediğimiz kalmadı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar