Sorum var Kayranin annesi Ayşegülcüm❤️🌿

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Kayranin annesi Ayşegülcüm❤️🌿 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 733 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayranin annesi Ayşegülcüm❤️🌿
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
@Kayra'nın Annesi 👼🏼 nerelerdesin hiç hiç gözükmüyorsun ya nerelerdesin mesajlarımı hep sen ilk önce cevap verirdin merak ettim yani umarım iyisindir ❤️ haberi olan arkadaşlar var mı acaba aranızda
Ayrılma postu açtı kuzum aramızda malesef yok bizde çok özledik ama biraz sıkıntıları var di ikinci çocuğa kdar dönmücem demişti insallh erkenden kendini toplarda hemen aramıza geri döner değerli annelerden biriydi ❤️🙏

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayrılma postu açtı kuzum aramızda malesef yok bizde çok özledik ama biraz sıkıntıları var di ikinci çocuğa kdar dönmücem demişti insallh erkenden kendini toplarda hemen aramıza geri döner değerli annelerden biriydi ❤️🙏
Aynen ya uzun zamandır görmediğim için merak ettim ne gibi sıkıntıları var di acaba

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya uzun zamandır görmediğim için merak ettim ne gibi sıkıntıları var di acaba
Aile çocuk falan normal hayat şartları işte kuzum kimin çok ağır geçiyor sınavı kiminin de kolay rabbim bütün herkesin yuvasına sağlık huzur versin inşallah 🤲

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aile çocuk falan normal hayat şartları işte kuzum kimin çok ağır geçiyor sınavı kiminin de kolay rabbim bütün herkesin yuvasına sağlık huzur versin inşallah 🤲
Aminnn🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

@Kayra'nın Annesi 👼🏼 nerelerdesin hiç hiç gözükmüyorsun ya nerelerdesin mesajlarımı hep sen ilk önce cevap verirdin merak ettim yani umarım iyisindir ❤️ haberi olan arkadaşlar var mı acaba aranızda
Ayrıldi aile ve çocuk sorunlarından dolayı onu çok seviyorum burda o dahil iki üç kişiye değer. Veriyorum zaten

Tüm sayfalar yüklendi.