Kayranin annesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Atlasin annesi tarafından oluşturulan Kayranin annesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,619 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kayranin annesi
Konbuyu başlatan Atlasin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok şukur cnm iyi olmana sevindim yoklugun farkediliyor hemen cnm
Sevildiğimi duymak hoşuma gitti ❤️ iyi ki varsınız kızlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah canım ntsde hafif ağrılar cikiyo ama ben hissetmiyorum normalde ya zaten evdede sağ üst kasığımda ara ara oluyodu ntsye girdim ilk ozaman hissettim hemde baya bı bakalım artık ağamız paşamız bı rahat durupda gelmesse gelirsede yapacak bişey yok ama anne karnında bir ay bile durması kuvezde durmasından iyi rabbim hakkimjzda en hayırlısını nasip etsin cümlemize
Amin kuzum yinede dikkat et bol bol uzan

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Yaa yerim sizi ben kusura bakmayın kizlar biliyorsunuz annemin yanındayım nerdeyse 2 aydır. Bu hafta eşim geldi görmeye ondan pek fırsat bulup giremiyorum. Kusura bakmayın siziede telaşa soktum. Kayra suanlik iyi gibi yaptığı sancılar hariç iyiyiz 😘❤️

Birde onun üstüne telefonum bozuldu anca dün alabildim telefonu tamirden 😘annemim telefonundan sadece ne var ne yok diye uygulamaya girip çıkmıştım ara ara o yüzden yazamadım hiç 🤭🤭

Allah razı olsun merak edip sorduğunuz için 😘❤️ uygulamaya giriyorum ama sadece okuyabiliyorum yazamadım bir türlü ama aklımdasınız😘
Kuzum bende yazicaktimda zaman olmadı kusura bakma kızım biraz rahatsız etti hastanedeydim ama iyiyiz şükür çıktık kayrada sende hep iyi ol cnm bnm eee artık küçük bey gelmek istiyo saglikla alırsın insallh 😉😘🐣🐣🤰😍😍🥰🥰

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar son acilan postlarda bilmem farkettinizmi kayranin annesinin hic yorumu yok merak ettim malum hamile goremeyince nasil acaba iyidir insallah
Aynen cnm bende merak etmeye başlamıştım postu gördüm

Yaa yerim sizi ben kusura bakmayın kizlar biliyorsunuz annemin yanındayım nerdeyse 2 aydır. Bu hafta eşim geldi görmeye ondan pek fırsat bulup giremiyorum. Kusura bakmayın siziede telaşa soktum. Kayra suanlik iyi gibi yaptığı sancılar hariç iyiyiz 😘❤️

Birde onun üstüne telefonum bozuldu anca dün alabildim telefonu tamirden 😘annemim telefonundan sadece ne var ne yok diye uygulamaya girip çıkmıştım ara ara o yüzden yazamadım hiç 🤭🤭

Allah razı olsun merak edip sorduğunuz için 😘❤️ uygulamaya giriyorum ama sadece okuyabiliyorum yazamadım bir türlü ama aklımdasınız😘
İyi olmana sevindim kuşum valla kaçtır fark ediyordum post açıp nerdesin kayranin annesi diye en son bu msj gördüm😍☺️

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank

Sende iyiki varsin kuzum🧡💛

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum bende yazicaktimda zaman olmadı kusura bakma kızım biraz rahatsız etti hastanedeydim ama iyiyiz şükür çıktık kayrada sende hep iyi ol cnm bnm eee artık küçük bey gelmek istiyo saglikla alırsın insallh 😉😘🐣🐣🤰😍😍🥰🥰
Senin neyin var kuzum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

🐣AseL'in AnnEsi🤰

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar