Kayseri hüma hastanesinde doğum yapanlar varmı

• Konbuyu başlatan Dlbm
  • Toplam 18 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dlbm tarafından oluşturulan Kayseri hüma hastanesinde doğum yapanlar varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,576 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kayseri hüma hastanesinde doğum yapanlar varmı
Konbuyu başlatan Dlbm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dlbm

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende genel olarak arastircam spenal anestezi istiyorum oda ekstra olduğu için en azından onunla birlikte 4 bin olsun ya
Hakan kaya cok iyi diyorlar canım en uygun da onun fiyatı galiba aklına yatan doktorları yaz bı kenara sonra hastaneden ogrene biliyorsun fiyatlarını doktorlar fiyatta yardımcıda oluyor konusunca inisiyatif hakkı veriyorlar

Son düzenleme:
D

Dlbm

Guest
Hakan kaya cok iyi diyorlar canım en uygun da onun fiyatı galiba aklına yatan doktorları yaz bı kenara sonra hastaneden ogreneden ogrene biliyorsun fiyatlarını doktorlar fiyatta yardımcıda oluyor konusunca inisiyatif hakkı veriyorlar
Ay çok iyi oldu o kadar kararsızdım ki bende şehir hastanesi mi fakülte mi özel mi özelde hangi hastane hiç karar veremiyordum biraz kafamda belirginleşti en azından kartal erciyesten de memnun olanlar varmış orda hangi doktora gittin canim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok iyi oldu o kadar kararsızdım ki bende şehir hastanesi mi fakülte mi özel mi özelde hangi hastane hiç karar veremiyordum biraz kafamda belirginleşti en azından kartal erciyesten de memnun olanlar varmış orda hangi doktora gittin canim
Mehmet Karahancer canım ılkde cok memnun kaldım 2. De direk ona gittim iyi ki de gıtmısım 😄

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hakan kaya cok iyi diyorlar canım en uygun da onun fiyatı galiba aklına yatan doktorları yaz bı kenara sonra hastaneden ogrene biliyorsun fiyatlarını doktorlar fiyatta yardımcıda oluyor konusunca inisiyatif hakkı veriyorlar
İlk sezeryanimı o yaptı canım olmadı öyle yapacağım hakkımızda hayırlısı ya valla stres oldum iyice Mart 31 gün verdi hüma

Ayşeilkim

Kayıtlı Üye
rank
Evet o hastanede erşat batmaz,cahit hoca ,akif hoca nin isimlerini en çok duydum doğuma gittiğiniz doktor girecek o zaman değil mi yoksa nöbetçi doktor mu giriyor
Kontrole gittiğiniz doktor giriyor gittiginiz doktora gore de hem muayene ücretleri hem doğum ücretleri değişiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar