Sorum var Kehribar kolye bileklik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Kehribar kolye bileklik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 484 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kehribar kolye bileklik
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar hayırlı günler ya bu Instagram'da bu aralar çok karşıma çıkıyor Kehribar kolye bu bebekler için diş olsun gaz olsun vesaire iyi geldiğine dair çok yorumlar var da alan var mı memnun musunuz merak ettim
Bende gördüm bit kaç olumlu mesaj yazan kadaf olumsuz mesaj yazan da var dı o yüzden ikilemde kalmıştım. Bende burda bekleyeyim bakalım. Bu arada nasılsın kuzum rwgl oldun mu

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı günler ya bu Instagram'da bu aralar çok karşıma çıkıyor Kehribar kolye bu bebekler için diş olsun gaz olsun vesaire iyi geldiğine dair çok yorumlar var da alan var mı memnun musunuz merak ettim
Benimde karşıma çıkıyor nekadar hakikî taş bu zamanda hakiki taş bulmak çoook zor ben kendime almayı düşünüyordum ama almadim benim annemin var onun annesinden ona kalmış şimdiki kehribarlar arasında cok fark var

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bende gördüm bit kaç olumlu mesaj yazan kadaf olumsuz mesaj yazan da var dı o yüzden ikilemde kalmıştım. Bende burda bekleyeyim bakalım. Bu arada nasılsın kuzum rwgl oldun mu
Malesef canım olamadım ama dünden beri dikişlerimin ağrısından ölüyorum sanki bıçak saplanır gibi sıcak su torbası koydum anca öyle biraz geçti bugün 8.gün hala olmadım eşim bugün test yap dedi test almaya gidicem ilk idrarla yapıcam bakalım hayırlısı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Malesef canım olamadım ama dünden beri dikişlerimin ağrısından ölüyorum sanki bıçak saplanır gibi sıcak su torbası koydum anca öyle biraz geçti bugün 8.gün hala olmadım eşim bugün test yap dedi test almaya gidicem ilk idrarla yapıcam bakalım hayırlısı
Hakkında hayırlısı olsun kuxum . Bizede haber ey

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Dikişlerim derken yenimi doğum yaptın

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Dikişlerim derken yenimi doğum yaptın
8 ay oldu canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaptım canım bozuk çıktı şansıma çzgiler belli bile olmuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ekli dosyalar