Kendimi patlayacak gibi hissediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Paramedik anne tarafından oluşturulan Kendimi patlayacak gibi hissediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,302 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kendimi patlayacak gibi hissediyorum
Konbuyu başlatan Paramedik anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Sol taraftada uzansan sağa da karnıma karpuz başlamışlar gibi bi ağırlık var çatlıyorum kaşınıyor kiramlar fayda etmiyor ac olduğum halde aynı oluyor sizinde mi ayni
Kızlar merhaba.5 buçuk aylık hamileyim.yemekte yada kahvaltıda çok fazla yemiyorum fakat her yemek yada kahvaltı sonrası çok rahatsız oluyorum patlayacak gibi hissediyorum kendimi.bir öneriniz var mı 😏
Çok aç hissedip birden şişkinlik oluyor açsın ama yiyemiyorsun bende de durum bu ve üst karın kaslarım ağrıyor iki gündür tam göğüs kafesinin üstü sizde oluyor mu nedeni ne olabilir beşinci ay bitmek üzere bizim de

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
6.ay itibari ile yukarı cıkıyo Her ne kadar kolay gözükse de hamilelik zor göğüs kafessine baskı yapar kaburgaların agrır şişkinlik olur bebek büyüdükçe mideye baskı yapıyo oda yukarı cıkıyo şişkinlik hazımsızlık başlıyo
Bugünlerde benim midem tekrar bulanıyor normalde dördüncü ay bitene kadar ağır geçmişti şimdi beş bitmek üzere tekrar bulantılar ve hazımsızlık başladı dediğiniz gibi annelik bebeğin oluşmaya başladığı andan itibaren başlıyor ve zor ama güzel bir şey 🌹😇

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bugünlerde benim midem tekrar bulanıyor normalde dördüncü ay bitene kadar ağır geçmişti şimdi beş bitmek üzere tekrar bulantılar ve hazımsızlık başladı dediğiniz gibi annelik bebeğin oluşmaya başladığı andan itibaren başlıyor ve zor ama güzel bir şey 🌹😇
Aynı bulantı bende de var ilk haftalarıma döndüm resmen kokulara karşı da hassaslaştım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar