Sorum var Kendini ezdirmeme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kendini ezdirmeme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 941 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kendini ezdirmeme
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
İyi akşamlar kızlar kaynanamla yaşıyorum kendisi ne tasarruf bilir ne evdeki eşyaların kıymetini eşim patates almış bugün taş gibi patatesi güm diye mutfak dolabına bırakıyor diyorum dolabı kırdın hiç oralı olmuyor sinir etti beni bide eltilerim üst katlarda oturuyor ikide bir diyor ara onları dedim benim telim de ev telefonu oldu iyi demişim o beni sinir etse ben de onu sinir ederim ikide bir eltini ara kardeşimi ara yeğenimi ara oğlu bile benim kadar onu dinleyip milleti aramıyor konuşsun diye dolabı kıracakti ya 😡😡😡bı daha yok ona telefon sinir şey bi de demiyor da haklısın kızım yazıktır eltimin mutfak dolabı yok vallahi bir çekmeceye hasret buda demiyor kırılsa kaç para ben ona akıl veriyorum bu işi böyle yap diyorum kendini ezdirmeme derken herşeyine evet tamam diyesim gelmiyor
canim kaynana geline karsi saygili gelinde kaynanaya karsu saygili olmalidir o zaman daha iyi anlasirlar bide patetes das degilki ya dolabi kirsin😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
canim kaynana geline karsi saygili gelinde kaynanaya karsu saygili olmalidir o zaman daha iyi anlasirlar bide patetes das degilki ya dolabi kirsin😂
Ya hiç güleceğim yoktu 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin kaynana nasıl ki
Canım benm ki kötü değil aslında İyi biri yani ne yapsa ne konuşsa iyi niyetinden ama işte İyi niyetinden de olsa karışıyor herşeye buda beni rahatsız ediyor,

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
arkadasmiz baya sinirlenmis o yuzden dolap kirilsa deyir ona gore boyle yazdim kaynana kizi ne kadar sinir etmise patetes dolabi kirardi deyir
Aynen sinirinden yazmış. Benide güldürdü dolabi kırdı demesi ama Burda belirtmedim. 😂🤦‍♀️ Ama yazık kızı ne kadar bezdirdiyse artık. Yazı vermiş öyle

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya hiç güleceğim yoktu 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benm ki kötü değil aslında İyi biri yani ne yapsa ne konuşsa iyi niyetinden ama işte İyi niyetinden de olsa karışıyor herşeye buda beni rahatsız ediyor,
Benimki yılan bildiğin eşi benzeri yok yarısida yerin altinda

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yazık ya Allah sabır versin valla. Neden beraber yaşıyorsunuz kuxum.
Yok canım o Türkiye'de ben İngiltere'de yakın olsa zaten kocayı bosardim uzak diye idare ediyoruz tatile gidince goruyom ona bile dayanamıyor beraber hayatta yaşamam o eskidenmis ev üstüne ev olmaz benim tersim çok terstir isim olmaz kimseyede eyvallahim yok

Tüm sayfalar yüklendi.