Kese arkasinda kanama yardım lütfenn

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebeklerim tarafından oluşturulan Kese arkasinda kanama yardım lütfenn başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,084 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese arkasinda kanama yardım lütfenn
Konbuyu başlatan Bebeklerim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebeklerim

Bebeklerim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 4 hafta 6 günlük hamileyim ultrasonda kesenin arkasinda hafif kanama görundü tutunma kanamasi olabilir dedi doktor.böyle bir durum yaşayan varmi.birde suân sadece kese görünüyor henüz embriyo gorünmüyor yardim lutfen

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 4 hafta 6 günlük hamileyim ultrasonda kesenin arkasinda hafif kanama görundü tutunma kanamasi olabilir dedi doktor.böyle bir durum yaşayan varmi.birde suân sadece kese görünüyor henüz embriyo gorünmüyor yardim lutfen
Daha çok yeni bebeğin görünmemesi normal Protestan kullanmaya başlarsın hayırlı olsun gebeliğin

Mlkmlk

Guest
rank
Benim ilk gebeligimde kese etrafında kanama vardı . Progestan kullanımi ile geçmişti . Çalışma arkadaşımda da aynı durum vardı . Onunda ilerleyen haftalarda geçmişti . İçinizi ferah tutun ve doktorunuz ilac verdi ise onu kullanın . Bir de istirahat ..

Bebeklerim

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeligimde kese etrafında kanama vardı . Progestan kullanımi ile geçmişti . Çalışma arkadaşımda da aynı durum vardı . Onunda ilerleyen haftalarda geçmişti . İçinizi ferah tutun ve doktorunuz ilac verdi ise onu kullanın . Bir de istirahat ..
Peki ne zaman vardi sizde ne kadar sürede düzeldi

Tüm sayfalar yüklendi.