Kese gozukmedi.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ruyaanne tarafından oluşturulan Kese gozukmedi. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 682 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kese gozukmedi.
Konbuyu başlatan Ruyaanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ruyaanne

Kayıtlı Üye
rank
2 bucuk haftalik hamileyim karindan ult. Ile kese gorunmedi sizler ne zaman gordunuz keseyi

Tgbgcr

Kayıtlı Üye
rank
2 bucuk haftalik hamileyim karindan ult. Ile kese gorunmedi sizler ne zaman gordunuz keseyi
Canım ben 7.haftada gördüm keseyi vajinal ultrason la alttan . Geç görünebilir seninki daha çok erken beklemen gerekiyor biraz daha . İçini ferah tut insallaj görünecek

Esinecrin

Kayıtlı Üye
rank
2.5 haftalık hamilemisin o ne ya. Vücut bile bu zamanda hamile olduğunu daha anlamaz. Yavaş bacım bekle hele bir 5.6 hafta olsun.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2.5 haftalık hamilemisin o ne ya. Vücut bile bu zamanda hamile olduğunu daha anlamaz. Yavaş bacım bekle hele bir 5.6 hafta olsun.
Son adet tarihin geçmedi nasıl hamileyim diyorsun. Ne olduda test yaptın. Kan testi yaptın muhtemelen... anlatirmisin. Bu arada son adet tarihin ne???

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Doktoru. Evet hamilesin bebek var takip etmeye başlayalım demesi tam 9 hafta sürdü canım bı gittim kese yok bı gittim kese boş bı gittim bebek var kalp atışı yok en son kalp atışı duyuldu takip dosyası açalım dedi şimdi 20+4 olduk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar