Sorum var Kese gözüküyor ama bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Adwes123 tarafından oluşturulan Kese gözüküyor ama bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 490 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese gözüküyor ama bebek
Konbuyu başlatan Adwes123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Böyle bişey çıktı ama gebelikte sorun olur mu
Bu deperler İgm sonuçları ile değerlendirilir ve en iyi yorumu doktorun yapar . Rubella kızamıkla ilgili baüışıklıkığın var büyük ihtimalle . Toksoplazma da çiğ et iyi yıkanmamış tarla ürünleri, kedi dışkısından bulaşan bir enfeksiyon bunun ıgmsi önemli negatif mi pozitif mi ? Doktoruna bir an önce git yani

Adwes123

Kayıtlı Üye
rank
Canım ıgg değerleri daha önceki enfeksiyonları gösterir genelde. Ve doktorunuza gitmenizi öneririm. Doktorun en sağlıklı bilgiyi verir. Toksoplazma da çiğ ve az pişmiş etten kedi dışkısından filan bulaşan bir enfeksiyon. Ciddi ya da değil demek benim diyebileceğim bişey değil ama doktora gitmen ve sonuçlarını göstermeni öneririm
2 . 3 hafta sonra gel dedi

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 6 haftalık gebeyim 11 mart da doktora gittim kese gözükmedi bugün yine gittim kese gözüktü ama bebek gözükmedi ne yapmam lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6haftalık
canim ne diycemi bilmiyorum ben hamileyken Ucuzlere 5 Haftamda gozukduler kesen icinde ama berki senin bebeis 1 hafta geriden geliyor oyuzden gozukmemisdir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
canim ne diycemi bilmiyorum ben hamileyken Ucuzlere 5 Haftamda gozukduler kesen icinde ama berki senin bebeis 1 hafta geriden geliyor oyuzden gozukmemisdir
Her gebelik aynı olmaz canım burada 8. Haftaya kadar bile görmeyen oldu düşün tamamen oluşum süreci ile alakalı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar