Kese küçük bebek yok Ağlamaktan gözlerim şişti.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek tarafından oluşturulan Kese küçük bebek yok Ağlamaktan gözlerim şişti. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,248 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kese küçük bebek yok Ağlamaktan gözlerim şişti.
Konbuyu başlatan Dilek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem Bingöl

Dilek

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha yeniymiş üzülme Allah büyük 1 2 hafta sonra her şey netleşir
İnsllah ya boş gebelik falan olmasında korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

8 haftalık filan olunca doktora git canım daha haftanda küçük benimde o haftalarda gittiğimde bebeği görememişti lekelenmem de olmuştu düşük riski için progestanı verdi bide 1 tane iğne yaptırdım korkma vardır bebişin canım
İnsllah vardır. İnsllah ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kese kucuk dediyse biraz bekle buyur allahin izniyle bi sorun cikmaz bol bol su ic sen
Tamm insllah görünür. Dua edin bana da 😟

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kese 10 mm 6+4 günlük kese küçük bebek yok . Ben kafayı yicem ya hafif kanamam var ilaç verdi işe yaradigi yok
Ne yapayım ben
6+4 de gittim bende doktora kese vardı ama bebek yoktu canım 2 hafta sonra bebeği gördüm merak etme banada direk boş gebelik olabilir dedi ama öyle bişey olmadı bolca dua ettim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın izniyle inşallah ya görürüm demi bende ya 😟
Görürsün canım Allah'ın izniyle inşallah bende çok üzülmüştüm banada hep görürsün çok erken gitmişsin dediler en erken 7 8 haftada gitseydin keşke dediler ama işte ilk olunca bilemiyoruz sende bolca dua et canım beslenmene dikkat et

yigitugce

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme canım. Bende 6+ da gittim kese 20 mm ama bebek yok dedi. Bayramdan sonra yine gidicem. Sıkma canını. Hersey nasip

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar