Kese var bebek yok :( yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde yigitugce tarafından oluşturulan Kese var bebek yok :( yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,183 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kese var bebek yok :( yardim
Konbuyu başlatan yigitugce
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Aylaninannesi💜

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba lütfen yardımcı olur musunuz hanımlar. 6+2 günlük hamileyim. Geç döllenme ile hamile kaldım. Bugün doktorum kesenin içinde bebek görmediğini 1 hafta sonra tekrar gelmemi söyledi. Eğer haftaya bebegi görmezse müdahale edeceğini söyledi:( Doktorum da şaşkın. Kan değerlerim sürekli şekilde düzenli artış göstermeye devam ediyor. Hamilelige dair tüm belirtileri tam gaz yaşıyorum. (Bulantı haric). Böyle olup da sağlıklı gebelik geçiren var mi? Kesemiz 13.76 mm
Bendede oyleydin 8+3haftada bebegi gordu insallah ordadir

ErvA34_

Kayıtlı Üye
rank
5 hafta karar vermesi için fazla erken. Ben 6 hafta da bile tereddüte düşüyorum. 8-9 haftalara kadar doktora gitmeme kararı aldım stres yapmamak için. Gel beraber bekleyim. Sıkma canını
Aslında gönlüm ferah ama ağrım var ilaç sersem yapıo beni lekem yok ama yinede bilmurm

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba lütfen yardımcı olur musunuz hanımlar. 6+2 günlük hamileyim. Geç döllenme ile hamile kaldım. Bugün doktorum kesenin içinde bebek görmediğini 1 hafta sonra tekrar gelmemi söyledi. Eğer haftaya bebegi görmezse müdahale edeceğini söyledi:( Doktorum da şaşkın. Kan değerlerim sürekli şekilde düzenli artış göstermeye devam ediyor. Hamilelige dair tüm belirtileri tam gaz yaşıyorum. (Bulantı haric). Böyle olup da sağlıklı gebelik geçiren var mi? Kesemiz 13.76 mm
Bende ayni durumu yasadim 6 haftalikken kese gorunuyordu 2 hafta sinra gel bakalim kalp atisina dedi gittigimde kese buyumustu ama bebek yoktu icinde kurtaj olmak zorunda kaldim ama umudunu kaybetme gec dollenmedende olabiliyor 🙏

yigitugce

Kayıtlı Üye
rank
Kontrole gittiginde haber verir misin canım merak ettim
Vericem mutlaka
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bendede oyleydin 8+3haftada bebegi gordu insallah ordadir
Adına çok sevindim canım. Bebişin sağlıkla hep seninle olsun. Darısı bizlere inşallah 🙏🏻 dualarınızdan eksik etmeyin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ayni durumu yasadim 6 haftalikken kese gorunuyordu 2 hafta sinra gel bakalim kalp atisina dedi gittigimde kese buyumustu ama bebek yoktu icinde kurtaj olmak zorunda kaldim ama umudunu kaybetme gec dollenmedende olabiliyor 🙏
Allahım hepimize ne verirse en güzelini verir. Herseyin hayırlısı canım

yigitugce

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Cuma günü 9 haftalikken doktora gittim. Bebek oluştu mu görmek için. Ama ne yazık ki kesem de bebek oluşmamış. Dün kürtaj olmak zorunda kaldım. Herseyin hayırlısı. Güzel dilekleriniz ve moralleriniz için teşekkür ederim. İnşallah Rabbim hayırlısıyla yerini sağlıkla doldurur...

Susu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar. Cuma günü 9 haftalikken doktora gittim. Bebek oluştu mu görmek için. Ama ne yazık ki kesem de bebek oluşmamış. Dün kürtaj olmak zorunda kaldım. Herseyin hayırlısı. Güzel dilekleriniz ve moralleriniz için teşekkür ederim. İnşallah Rabbim hayırlısıyla yerini sağlıkla doldurur...
Geçmiş olsun en kısa zamanda Allah hayırlı bir evlat kucağına almayı nasip etsin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun hayırlısı böyleymiş demekki canım rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar