Sorum var KESEMİ GÖREMEDİM KIZLAR YARDIM EDER MİSİNİZZZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evanescence tarafından oluşturulan KESEMİ GÖREMEDİM KIZLAR YARDIM EDER MİSİNİZZZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 671 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KESEMİ GÖREMEDİM KIZLAR YARDIM EDER MİSİNİZZZ
Konbuyu başlatan Evanescence
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demoş51

Evanescence

Kayıtlı Üye
rank
Kız sorma ben yeniden hamile kalmak istediğimde birine gittim dedim hamile kalmak istiyorum ama kan pıhtılaşmam var nasıl tedavi uygularsınız 1 düşük yaptım dedim bana diyoki " ne tedavisi her yanına iğne batırcan falan sen bi 2 3 düşük yaparsan tedavi olur şimdi ne tedavisi" delimi ne beni çıldırttı siz bana 2.de düşüm yapamayacağımın garantisini verebilir misiniz dedim bana diyoki " burdan çıkınca araba çarpmayacağının garantisi var mı" tuhaf adam yani ben 1 düşük yaptım ama gel bide yanan canıma sor
Tuhaflar gerçekten ya hiç destek olmuyorlar putlaşmışlar

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol yatıyorum ve su içiyorum sürekli. Çarşambaya kadar çok zor zaman geçecek ama düşünmemeye çalışmam lazım. Benim 1 yıl sonra sebepsiz infertiliteden sonra tedavi ile oldu Gonalf ve ovitrelle ile çok ummuyordum adet günü ısrara dayanamayıp test yapınca çok şaşırmıştım. Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin. Mutlaka yazacağım. Biraz korku var ama umarım büyümüş olur sağlıkla çarşambaya kadar
Bende ilk gebeliğimden sonra 6 ay olmadı tedavi gördüm tedavimin 2. Ayında hamile kaldım femara+ovitrelle kullandım her şerde bir hayır vardır. Tedaviyle hamile kalmışsın en sağlıklı yumurtan tutmuş demekki bebişin daha iyi olur hiç üzülme.

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız sorma ben yeniden hamile kalmak istediğimde birine gittim dedim hamile kalmak istiyorum ama kan pıhtılaşmam var nasıl tedavi uygularsınız 1 düşük yaptım dedim bana diyoki " ne tedavisi her yanına iğne batırcan falan sen bi 2 3 düşük yaparsan tedavi olur şimdi ne tedavisi" delimi ne beni çıldırttı siz bana 2.de düşüm yapamayacağımın garantisini verebilir misiniz dedim bana diyoki " burdan çıkınca araba çarpmayacağının garantisi var mı" tuhaf adam yani ben 1 düşük yaptım ama gel bide yanan canıma sor
İşte birde tutturmuşlar yok genetiğe bakmak için yok tedaviye başlamak için en az 2 3 düşük yada ölü gebelik olması lazım demeye . Sanki kendiler kaybediyor evlatları insanın başına gelmeyince bilmiyor işte başta önlem alın ki bebekler yaşasın 🤦🏻‍♀️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar. Sat 2 Temmuz. Bat 29 Temmuz. 29 temmuzda Reglimin ilk günü kanda 904 ile hamile olduğumu öğrendim. Salı gününden beri kesemi tam (küçük bir şey dışında)göremedik. Doktorum emin olamadı çarşamba tekrar bakalım dedi. Moralim çok bozuk başına gelen var mı böyle
Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah hiç stres yapma kuuzm Allah'ın izniyle görünür içini ferah tut

Evanescence

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah hiç stres yapma kuuzm Allah'ın izniyle görünür içini ferah tut
Amin canım benim çok ama çok teşekkür ederimmm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk gebeliğimden sonra 6 ay olmadı tedavi gördüm tedavimin 2. Ayında hamile kaldım femara+ovitrelle kullandım her şerde bir hayır vardır. Tedaviyle hamile kalmışsın en sağlıklı yumurtan tutmuş demekki bebişin daha iyi olur hiç üzülme.
Aaa sen de mi gebesin? Maşallah. Evet bizim tedaviyle üstelik bir de çatlamadan sonra da ilişki oldu sonra doktorum 10 gün duphaston kullandırdı.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin canım benim çok ama çok teşekkür ederimmm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaa sen de mi gebesin? Maşallah. Evet bizim tedaviyle üstelik bir de çatlamadan sonra da ilişki oldu sonra doktorum 10 gün duphaston kullandırdı.
Nemdek canım elde değil küçücük olumsuz şeyler gebeligimizi etkiliyor bana neler dediler boşa o kadar stres yapmistim♥️

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Sat 2 Temmuz. Bat 29 Temmuz. 29 temmuzda Reglimin ilk günü kanda 904 ile hamile olduğumu öğrendim. Salı gününden beri kesemi tam (küçük bir şey dışında)göremedik. Doktorum emin olamadı çarşamba tekrar bakalım dedi. Moralim çok bozuk başına gelen var mı böyle
Ben 6 haftalık hamileyken kese göründü bebek yoktu. Şuan 12 haftalık hamileyim maşallah zipladigini bile gördüm 😊 sıkma canını daha küçük. Görürsün elbet

Tüm sayfalar yüklendi.