Keseye gore cinsiyet yorumlayan varmı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde leyla_13 tarafından oluşturulan Keseye gore cinsiyet yorumlayan varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,928 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Keseye gore cinsiyet yorumlayan varmı?
Konbuyu başlatan leyla_13
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

sedanurdikcal

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bayadir giriş yapmıyordum . herkese selamlar. Ben 1 hafta önce hamile olduğumu öğrendim. Ve şuan 6+2 günlük olduk. Ama iki gün önce 6+0 da kese gozukdu .ben kesenin içinde iki tane yuvarlak görüyorum sizce de öyle değil mi yorumlarsanız çok sevinirim
Merhabalar bayadir giriş yapmıyordum . herkese selamlar. Ben 1 hafta önce hamile olduğumu öğrendim. Ve şuan 6+2 günlük olduk. Ama iki gün önce 6+0 da kese gozukdu .ben kesenin içinde iki tane yuvarlak görüyorum sizce de öyle değil mi yorumlarsanız çok sevinir
Alttan mi karındanmi acaba ultrason
Eğer karindansa kız vajinalsa erkek kesenin sağ kısmında bı belirti var dikkatli bakarsanız görürsünüz ama tabiki rabbimin dediği olur sadece bi tahmin daha doğrusu intten falan arastirdiklarima dayanarak söylüyorum tabiki kesin değil zaten yüzde elli ihtimal var ama genelde doğru çıktığını söylüyorlar bende kendiminkini bilmiştim benimki tam tersindeydi fetüs

Ayn Allah in izniyle haftaya kalp atışını duymaya gidicez .

Alttan muayene oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin Allah razı olsun abla . hayırlısı olsun inşallah 😃🤲
Ozaman erkek ama nedense kız gibi geçti içimden ama hayırlısı olsun kuzum ikiside aynı bende üçüncü oğluma hamileyim gönül istiyo tabiki bı kızım olsun ama nasipte yokmuş rabbim sagsalim kucagimiza almayı nasip etsin

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Ozaman erkek ama nedense kız gibi geçti içimden ama hayırlısı olsun kuzum ikiside aynı bende üçüncü oğluma hamileyim gönül istiyo tabiki bı kızım olsun ama nasipte yokmuş rabbim sagsalim kucagimiza almayı nasip etsin
Hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah. Benimde bir tane kızım var bir tanede oğlum olmasini isterdim gönül ister iki meyveyide tatsin tabi taktir ilahi .Rabbim gönlümüze göre versin inşallah 🤲🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Merhabalar bayadir giriş yapmıyordum . herkese selamlar. Ben 1 hafta önce hamile olduğumu öğrendim. Ve şuan 6+2 günlük olduk. Ama iki gün önce 6+0 da kese gozukdu .ben kesenin içinde iki tane yuvarlak görüyorum sizce de öyle değil mi yorumlarsanız çok sevinirim
Cnm Allah sağlıkla kucağına alırsın banada ikiz gibi geldi

Benimde 1 oğlum var ikinci gebeligim 2 oğlum geliyor hayırlısıyla bende 1 kızım olmasını isterim zaten farketmez ha kız ha erkek sağlıklı olsunlar ama 1 kızım olur inssallah

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Cnm Allah sağlıkla kucağına alırsın banada ikiz gibi geldi

Benimde 1 oğlum var ikinci gebeligim 2 oğlum geliyor hayırlısıyla bende 1 kızım olmasını isterim zaten farketmez ha kız ha erkek sağlıklı olsunlar ama 1 kızım olur inssallah
Hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah tabi insan iki meyveden tatmak ister Rabbim size bağışlasın evlatlarınizi🤲🥰

Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba canım sağ saglim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah 🙏🤲
Bir tane kese görünüyor canım

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım sağ saglim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah 🙏🤲
Bir tane kese görünüyor canım
Amin Allah razı olsun .evet bir tane kese var ama içinde iki tane yuvarlak var sanki .benmi öyle görmek istiyorum acaba.

ihtiyacınız var.
ölçülür.)

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün hastaneye gittim karindqn 5+3 günlük dedi. Geçen hafta gittim .Altan muayne 6+0 dedi anlqmqdim .birde kese boyutu 15 mm olmuştu .geçen hafta 10.5 kesede büyümüş ama şuan 7 haftalık olmam lazım. Doktor bir öyle diyor bir böyle

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-17-14-31-23-121_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2023-07-17-14-31-23-121_com.google.android.apps.photos.jpg
    591.2 KB · Görüntüleme: 37

ihtiyacınız var.
ölçülür.)
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar