Kesinlikle alınması gereken bebek ürünleri neler?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sıcak Fırsatlar kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Kesinlikle alınması gereken bebek ürünleri neler? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 933 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sıcak Fırsatlar
Konu Başlığı Kesinlikle alınması gereken bebek ürünleri neler?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğim. İlk çocuk alışverişine çıkıcaz şu an liste yapıyoruz. Kesinlikle almalısın dediğiniz ürünler neler? Ve tabi ki bunu almasan da olur dedikleriniz?

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğim. İlk çocuk alışverişine çıkıcaz şu an liste yapıyoruz. Kesinlikle almalısın dediğiniz ürünler neler? Ve tabi ki bunu almasan da olur dedikleriniz?
Canım hayırlı uğurlu olsun bence öncelik ateş ölçer burun aspiratör u bide odanın nemini sıcaklığını ölçen saatler var baş ucu gibi onu reflü yatağı bence gerekli ihtiyaç larda önce kıyafetleri kizlar yazar sana mevsime uygun bebek ne zaman dogacaksa ona uygun kıyafet alırsın

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı olsun. İlk gebelik olunca heyecanla bir sürü kıyafet alıyor insan ama sana tavsiyem 10 adet zıbın kış bebeği olacaksa uzun kollu al ayaklı pijama özellikle yaz bebeği ise Müslin battaniye ve ağız bezi kurtarıcı oluyor. fazla almaya gerek yok bebeğinin kilosuna göre alırsın ben bı gardrop doldurdum çoğunu giydiremedim.

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğim. İlk çocuk alışverişine çıkıcaz şu sine an liste yapıyoruz. Kesinlikle almalısın dediğiniz ürünler neler? Ve tabi ki bunu almasan da olur dedikleriniz?
Canım herkes kendi bütçesine gore konuşur sen hastane çıkışını falan al gerisi yavaş yavaş alınıyor

Tüm sayfalar yüklendi.