Kesisiz doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mery tarafından oluşturulan Kesisiz doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kesisiz doğum
Konbuyu başlatan Mery
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Kızımı 39.6 haftada nisanım geldiği için dr gittim suyumu patlatıp sunni şancı verdiler.1.5 gün hastahanede yatarak bekledim en son kesi atıp üstünde temizlik görevlisi karnıma basarak bebeği itti ve aldılar.Bu bebe itme den dolayı midem de hasar kaldı bu yüzden ebe ile doğum yapmak istiyorum hastahane hazır fakat ilk doğumu yapan dr çatın çok dar keşke sezeryan olsaydın dedi. Ama muayenede öyle birşey demişlerdi.Kesisiz doğum yapan var mi aramızda nasil bir süreç bilgi verir ise sevinirim.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızımı 39.6 haftada nisanım geldiği için dr gittim suyumu patlatıp sunni şancı verdiler.1.5 gün hastahanede yatarak bekledim en son kesi atıp üstünde temizlik görevlisi karnıma basarak bebeği itti ve aldılar.Bu bebe itme den dolayı midem de hasar kaldı bu yüzden ebe ile doğum yapmak istiyorum hastahane hazır fakat ilk doğumu yapan dr çatın çok dar keşke sezeryan olsaydın dedi. Ama muayenede öyle birşey demişlerdi.Kesisiz doğum yapan var mi aramızda nasil bir süreç bilgi verir ise sevinirim.
Geçmiş olsun bu ne yapmışlar doğum mu cinayet mi

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Benim suni sancı değildi ama doğum esnasında karna ittirerek baskı yapılıyor genelde ama sana nasıl bı baskı yaptılar ki ve bunu ebeler yapar temizlik görevlisi ne anlar ki

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Ben dogum yapalı 3 hafta oldu , ben pelvis masajı ve kegel egzersizi ile kesisiz dogum yaptım. Doğuma gittiğimde dahi yanimda zeytinyağı götürdüm hastane de bile pelvis masajı yaptım . Ne kesi vardı ne sıyrık çok şükür mükemmel bir doğumdu

Ben dogum yapalı 3 hafta oldu , ben pelvis masajı ve kegel egzersizi ile kesisiz dogum yaptım. Doğuma gittiğimde dahi yanimda zeytinyağı götürdüm hastane de bile pelvis masajı yaptım . Ne kesi vardı ne sıyrık çok şükür mükemmel bir doğumdu
Maşallah ne güzel her hamilenin hayali.
Kaçıncı haftada başladınız peki masaja

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Valla benim ilk doğumumda kesim vardı şimdi 11 haftam var inşAllah 2. Doğumuma inşAllah kesi olmaz endişeleniyorum

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Özelde mi doğum yaptınız

Tüm sayfalar yüklendi.