Kilo alımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Derya oyku tarafından oluşturulan Kilo alımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,085 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo alımı
Konbuyu başlatan Derya oyku
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derya oyku

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Gebeligin 7. Haftasindayim ben neden kilo aldim ya ekmegi birden kessem bisey olurmu bebge acaba bide yuruyus yapsam yemktnde kiscam hic almak isteiyorum dogumdan snr coooook zor veriliyor kilolar berbt bisey
Cnm hamur işlerinden yağlılardan uzak dur .. sebze ağırlık tüket ve bol yoğurt tuket yediklerin erisin diye.. bide şuan bebeğin cok kucuk şimdiden yürüyüş yapma dikkat et ilk 3 ay..

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ilk zamanlar şişkinlik ve ödem oluyor sonra mide bulantısı veya kusmalar başlayınca normal kilona dönüyorsun. Hamur işinden uzak dur bol su iç

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Gebeligin 7. Haftasindayim ben neden kilo aldim ya ekmegi birden kessem bisey olurmu bebge acaba bide yuruyus yapsam yemktnde kiscam hic almak isteiyorum dogumdan snr coooook zor veriliyor kilolar berbt bisey
Ekmek yememeye çalış canım ben dün doktordaydım 21 haftalığım 6 kilo almıştım doktor fazla almışsın dikkat et dedi şaşırdım yürüyüş yapıyorum ama mümkün olduğunca

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar