Sorum var Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 595 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sezeryan olduktan sonra ilk zamanlar ne kadar kilo gitti ve ne zaman karnınız daha iyi konuma geldi bel karın çevresi kilo durumu ne zaman daha iyi oldu ameliyattan sonra 5 kilo falan verilir diye düşünüyorum ama nasıl oldu sizde
Doğum esnasında kişiye göre 5-8 kilo kadar gidiyor canım sonrası senin bünyenle alakalı bol su içip hareketsiz kalmazsan kilo vermen kolay olur bir de sıcak hava da terlemeyle ödem de çabuk gidiyor

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar sezeryan olduktan sonra ilk zamanlar ne kadar kilo gitti ve ne zaman karnınız daha iyi konuma geldi bel karın çevresi kilo durumu ne zaman daha iyi oldu ameliyattan sonra 5 kilo falan verilir diye düşünüyorum ama nasıl oldu sizde
3 gün önce Sezeryan oldum 85 le girdim şuan 83 kiloyum lakin heryerim ödem tuttu ayaklarım 2 kat oldu sezeryanın bu kötülüğü var maalesef

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum o bence kişiye göre deyişir

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 3 kilo aldım hamileliğim de kızım 3800 doğdu, 18 gün oldu doğum yapalı aşırı zayıfladım ama tartılmadım daha, şortlarım belimden düşüyor. Eşim bu durumdan çok mutsuz 😅 kilo aldırmam lazım diye söyleniyor ama ben çok memnunum halimden ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben ameliyattan 1 hafta sonra 15 kilo vermiştim canım ama tabiki sarmak çok önemli şuan sadece 3 kilo fazlam var gerşis de gider inşallah 55 ile gebe kaldım 75 ile doğuma girdim şuan 58 kiloyum

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Ağrılarım yavaş yavaş hafifliyor kuzum bol bol yürüyüş yapmak gerekiyor en ufak yarım saat uzansam yada otursam kalkamıyorum ağrıdan
Hmm çok geçmiş olsun canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ameliyattan 1 hafta sonra 15 kilo vermiştim canım ama tabiki sarmak çok önemli şuan sadece 3 kilo fazlam var gerşis de gider inşallah 55 ile gebe kaldım 75 ile doğuma girdim şuan 58 kiloyum
Ne zaman sarmaya başladın canım dikişlerin acıdı mı nasıl oldu duşunu falan nasıl hallettin kaç gün sonra yaptın kafamda deli sorular 🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 85 ile hamile kaldım ama tedavi iğneler ilaçlar falan tamamı ile 106 ile doğuma girdim sonra 96 ya düştüm polikistik over sendromu var bende artı troid ve safran alındı o yüzden pek kolay veremiyorum 🤭
Anladım canım sende inşaAllah hayırlısıyla verirsin istediğin kiloya ulaşırsın 🤲🏻🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar