Sorum var Kilo🤔🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Halitcan tarafından oluşturulan Kilo🤔🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 787 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo🤔🤔
Konbuyu başlatan Halitcan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Halitcan

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar moralim bozuk biraz şimdiden aldığım kiloları nasil vericem onu düşünüyorum şuna 37+2 günlük hamileyim gebelikten bu yana tam 19 kilo aldım doğuma az bişey kaldı sezeryan doğum olacak benim ve bende karın çatlakları çok oldu napcam gidermek için birde sezeryan doğumlular sizler sorum korse ne zaman takabilirim karnımi giderebilmek için???? 😫😫
Ben iki gün sonra takmıştım ama her insana göre değişir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar moralim bozuk biraz şimdiden aldığım kiloları nasil vericem onu düşünüyorum şuna 37+2 günlük hamileyim gebelikten bu yana tam 19 kilo aldım doğuma az bişey kaldı sezeryan doğum olacak benim ve bende karın çatlakları çok oldu napcam gidermek için birde sezeryan doğumlular sizler sorum korse ne zaman takabilirim karnımi giderebilmek için???? 😫😫
Doğumdan sonra kiloları verirsin inşallah kuzum doktora danışip doğumdan sonra kullanabilirsin korse kuzum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle stres yapma hepsi gidiyor çünkü ben 37+6 da doğurdum gebelikte tam 20 kilo aldım doğumdan hemen sonra karnımı şal tarzı uzun bir şey ile sardım her gün çözüp yeniden sardım. 1 hfatada 15 kilo verdim bunun sayesinde şuan 58 kiloyum 3 kilo fazlam var o çatlaklar için krem kullndım tam geçirmiyor ama eskisi gibi durmuyorlar zayıfladıkça ve karnın sartleşip sıkılaştıkça eskisi gvii çatlaklar belli olmuyor ben korse aldım ama kullanmadım. Gerek kalmadı
Ben niye 6-7 kilo arasında kilo aldım yaa 🙄 niye anlamadım acayip yiyorum bu ara bide ama 6-7 kilo arasında gidip geliyorum bebek 3buçuktu en son yani eşi o su busu derken ben kilo almadım mi anlamadım niye 🤔🤔

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben niye 6-7 kilo arasında kilo aldım yaa 🙄 niye anlamadım acayip yiyorum bu ara bide ama 6-7 kilo arasında gidip geliyorum bebek 3buçuktu en son yani eşi o su busu derken ben kilo almadım mi anlamadım niye 🤔🤔
Ne güzel işte kız annemin evinde ben ne bulursam yedim zaten orda aldım hep kiloyu 😂😂

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım kendine bu kadar stres yapma hepsi doğumdan sonra gidiyor merak etme karnlnı şalla falan sık bağlasan cekilir ben hic bağlamadım ama eski haline dönmüşdü karın catlağın izi napsanda kalıyor ama esgisi gibi gözükmüyor böyle düşün yavrundan sana vucunda bir iz kalmış sen kilo verdikce azlaacak çatlaklar az biraz izi kalacak

Tüm sayfalar yüklendi.