Sorum var Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkraNur'annesi💕💕 tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan İkraNur'annesi💕💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
B
Ben yiyip yiyip alamayanlarda ve alamadığı için üzgün olanlardan mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gitim kuzum hiç bir şeyin yok dedi kan değerlerin her şeyin gayet iyi dedi
Kız bolca ekmek ye gece yatarken 🤣🤣🤣

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar saçma gelicek size ama bide size sorayım dedim benim gibi olanlar var mı.boyum 166 kilom 49. Ne yapıyorsam kilo alamıyorum hamileliğimde bile sadece 6 kilo aldım onlarda hemen giti bu konuda fikri olan var mı.kilo almak için ne yapmam gerekiyor 😊
Benim arkadaş vardı vücut yapıyordu o patates püresine şeker katıp yiyordu ama bu sadece yağ yapıyor sporla kasa dönüştürmek gerekiyor.Anında kilo aldırıyormuş öyle diyordu.85 kiloydu 110a falan çıktı yanlış hatırlamıyorsam bir ayda ama aşırı yiyordu saatlerce spor yapıyordu

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaş vardı vücut yapıyordu o patates püresine şeker katıp yiyordu ama bu sadece yağ yapıyor sporla kasa dönüştürmek gerekiyor.Anında kilo aldırıyormuş öyle diyordu.85 kiloydu 110a falan çıktı yanlış hatırlamıyorsam bir ayda ama aşırı yiyordu saatlerce spor yapıyordu
Bide öyle deniyim😂😂

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bende bir 5 kilo kadar alsam iyi olacak 💕 bir arkadaşım aşırı zayıftı kilo almak için günde iki tane somun ekmek yeyip midesini genişlettigini söyledi karbonhidrat ağırlıklı besleniyordu gün aşırı makarna yanında pilav hamurişi yiyordu istediği kiloya gelince de korumak için bu yediklerinin dozunu azalttı şuan halinden memnun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çıldırmayın🤣 bu şekilde konuşanların aslında kilo değilde balık etli oldukları ortaya çıkar🤣🤣
Canim sana bir sorum olacak😊 bu adet söktürücü masajları yapsam olurmu normalde yapıyordum doğum sonrasi yapsam bi sıkıntı olur mu 4 aydır sezaryan oldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar