Sorum var Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gunesh tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 323 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan gunesh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben doğuma kadar 16 kilo almıştım. Son haftalarda bebekte sende kilo alırsınız. Hamur işini, kızartmayı, fastfood yemekleri, hazır yiyecekleri, abur cuburu bırakman gerek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar sizce 25haftalık hamilelik için 8kilo almış olmak fazla mı? Doktor çok almışsın dedi ve ben yemeden duramıyoruumm
Normal kuzum dengeli ve sağlıklı beslenmeye dikkat et kişiden kişiye değişiyor kilo alımı ben ilk gebeliğimde doğuma kadar 8 kilo almıştım ikinci de ise 4 kilo almıştım

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Normal kuzum dengeli ve sağlıklı beslenmeye dikkat et kişiden kişiye değişiyor kilo alımı ben ilk gebeliğimde doğuma kadar 8 kilo almıştım ikinci de ise 4 kilo almıştım
İnanmıyorum şaka yapıyosunnn😯
Bende ilk kizimda 22 kilo ikincide 15 kilo aldım bunda da 17 haftalık daha 3 kilo aldım

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Gamze'm Hiç almamışsın buna kilo mu denir 2 hamileliğimde bu kadar az alma Darısı benim başıma😅😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnanmıyorum şaka yapıyosunnn😯
Bende ilk kizimda 22 kilo ikincide 15 kilo aldım bunda da 17 haftalık daha 3 kilo aldım
Öyle kuzum ben kilo almıyordum bebek alıyordu hep
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah Gamze'm Hiç almamışsın buna kilo mu denir 2 hamileliğimde bu kadar az alma Darısı benim başıma😅😅
Aynen kuzum darısı senin başına diyelim o zaman 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar