Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma Anlayışlı tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 913 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Şeyma Anlayışlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Şeyma Anlayışlı

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar dün kontrolümüz vardı 24+6gunluk olduk bebisin kilosu 810 gram boyu 34 cm dedi sizce iyimi ben ise hiç kilo almamışım 7 haftalık gebeyken 98 kiloydum şuan 91 kiloyum

Son düzenleme:

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar dün kontrolümüz vardı 24+6gunluk olduk bebisin kilosu 810 gram boyu 34 cm dedi sizce iyimi ben ise hiç kilo almamışım 7 haftalık gebeyken 98 kiloydum şuan 91 kiloyum
Bence çok çok iyi kgsu bende gebeliğin basında 72ydim şu an 35 haftalık 74 kgyum bebek 1 hafta önce 2700 dü hala l beden giyiyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Gayet iyi kilosu da boyu da
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğinin sağlığı yerinde ise kendi kilonu hiç takma kafaya BİLe

Tüm sayfalar yüklendi.