Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,928 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayferkzl

Ayferkzl

Kayıtlı Üye
rank
Senin kilon bebeği etkilemez canım burda ben dahil çoğu kişi kilo verdik ben 6. Ayın içindeyim hamile kaldığım kilodan 2 kilo fazlam var ama çok şükür bebekte sıkıntı yok senin de olmaz inşallah zaten çok almamak gerekiyor
PEKİ YA BENİM DAHA 5 HAFTALIKKEN 4 KİLO ALMİS OLMAM İLK GEBELİĞİM BEN YERSEM ÇOCUK GELİSİR SANDİM 😅ACEMİLİK 9 UNCU AY DA NE OLCAK ALLAH BİLİR

Zümra elif

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler 12t2 haftalik hamileyim 55 kiloyla hamile kalmıştım nerdeyse 4 .aya giricem hála ayni kilodayim sizce normal mi bebeğimin gelişimine engel ourmu ilk gebeliğim olunca tereddüt ediyorum ister istemez
Canım 70 kilo ile hamile kaldım hala aynı kilodayım 29 haftam şuan hiçbir sıkıntı yok bebek kilosunu almış benden azalma olmuş doktor hiç bir sıkıntı yok dedi merak etme zaten ilerlemesinde sıkıntı olursa doktor sana söyler

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ben 6.7 kilo kadar verdim hep sonra yavaş yavaş aldim 7. Ayimda hamile kaldığım kiloya geldim şimdi son 3 hafta 6 kilo aldım son ayda alınıyor xaten ilk aylar özellikle bulantı varsa yiyemiyorsun yemek için kendini zorlama ilerleyen aylarda istemesen de alacaksın 😃
Ne yapalım kendimizin ve bebeğimizin sağlıgi yerinde olsunda varsin alalım elbet verilir bi sekilde🤗😊

Tüm sayfalar yüklendi.