Kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Okyanusgülü tarafından oluşturulan Kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,923 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilo
Konbuyu başlatan Okyanusgülü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayferkzl

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler 12t2 haftalik hamileyim 55 kiloyla hamile kalmıştım nerdeyse 4 .aya giricem hála ayni kilodayim sizce normal mi bebeğimin gelişimine engel ourmu ilk gebeliğim olunca tereddüt ediyorum ister istemez

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler 12t2 haftalik hamileyim 55 kiloyla hamile kalmıştım nerdeyse 4 .aya giricem hála ayni kilodayim sizce normal mi bebeğimin gelişimine engel ourmu ilk gebeliğim olunca tereddüt ediyorum ister istemez
Senin kilon bebeği etkilemez canım burda ben dahil çoğu kişi kilo verdik ben 6. Ayın içindeyim hamile kaldığım kilodan 2 kilo fazlam var ama çok şükür bebekte sıkıntı yok senin de olmaz inşallah zaten çok almamak gerekiyor

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Senin kilon bebeği etkilemez canım burda ben dahil çoğu kişi kilo verdik ben 6. Ayın içindeyim hamile kaldığım kilodan 2 kilo fazlam var ama çok şükür bebekte sıkıntı yok senin de olmaz inşallah zaten çok almamak gerekiyor
Amin inşallah kuzum hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı evet almamak gerekiyo ama aynı kiloda kalınca korkdum azıcık bi ara 57 ye cildim tekrar düşmüşüm hayirlisi olsun diyelim

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Alırsın canım henüz küçük bebekte çok takılma kilo konusuna herkesin bünyesi farklıdır
İnşallah canım saglik olsun diyelim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kuşum telas yapma bende 5. Ayima kadar ayniydim 5den sonra almaya başladım 🤗
Sağol kuzum hepimiz sağlıkla sıhhatle yavrularımızı kucağımıza alalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kuşum telas yapma bende 5. Ayima kadar ayniydim 5den sonra almaya başladım 🤗
Sağol kuzum hepimiz sağlıkla sıhhatle yavrularımızı kucağımıza alalım

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Aynen benimde öyleydi 55le hamile kaldım 13 haftamda decavit diye bir vitamine başladım şuan 17 haftalığım 60 kilo oldum 🙂🙂

Tüm sayfalar yüklendi.