Kilolu hamile kalan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee44 tarafından oluşturulan Kilolu hamile kalan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,942 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kilolu hamile kalan var mı
Konbuyu başlatan Mervee44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan حببتى❤️

Mervee44

Kayıtlı Üye
rank
Bende 50 kiloyla kaldım 22 kilo aldim şuan 72 kiloyum 😂😂
Ben 50 kiloyla kalsaydım ne bulsam yerdim heraldeeee 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

94 le hamile kaldım şuan 103 kiloyum 40 ıncı haftamızı doldurduk doğum bekliyoruz. Kilolu hamile kalınca anne çok kilo almıyor bi de şeker ölçümünü hemen yaptırıp diyetisyene yönlendirmesini iste doktorundan. Verdikleri liste o kadar doyurucu oluyor ki hem kilo veriyorsun hem aç kalmıyorsun. Ben son ayımda gittim diyetisyene şeker yüzünden ama başta gitmek gerekmiş ilk gebelik olunca bilinçsiz oluyor insan. Sen daha başındasın ilk altı ay kilo verebiliyorsun sakıncası olmuyor bebek için ve ne yap ne et ver canım benim şimdiki aklım olsa ilk altı ay 80 a düşmeye çalışırdım son ay çok rezil oluyorsun. Ağırlaşması, nefes darlığı, burun tıkanıklığı, hareketlerinin kısıtlanması kendini bile bile zorlamış oluyorsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini 🥰
Benim boyumda kısa :) senin boy nasıl ? Allah sanada hayirlisii ile nasip etsin bacım :))

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ablamın arkadaşı 115 kiloyla hamile kaldı 125 kiloylada doğuma girdi sezeryanla doğum yaptı çatısı dar diye şuan da 92 kilo doğumdan sonra emzirme döneminde çok kilo verdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar