Sorum var Kim napiyor keyifler nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kim napiyor keyifler nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,256 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim napiyor keyifler nasıl
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İyi yaptın kuzum. Evdeyim öyle kızımla ilgileniyorum bugün 25 günlük oldu 25 gündür dışarı çıkmıyoruz çok sıkıldım artık evde ve 40 ımızın çıkana kadar da çıkmayacağız malesef. Sen napıyorsun nasılsın bebiş ler nasıl 😍
Bizimde kırk çıktı yine çıkamıyoruz çünkü havalar çok soğuk ya 🥰dışarı çıksam yürüyemem heralde unutmuşum 😅 düşerim filan 😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bizimde kırk çıktı yine çıkamıyoruz çünkü havalar çok soğuk ya 🥰dışarı çıksam yürüyemem heralde unutmuşum 😅 düşerim filan 😂
😂😂Hahaha😂😂Bizde de hava baya soğuk -20 lerdeyiz şuan , dün artık gına geldi hasta halimle Ali'yi dışarı çıkardım gerçekten çocuk yere oturup taşları seviyordu neredeyse yeri öpecek ti o derece özlemiş dışarıyı😂, iki saat falan kaldık geldik o kadar yorulmuş ki üç dört saat uyudu resmen 😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Hahaha😂😂Bizde de hava baya soğuk -20 lerdeyiz şuan , dün artık gına geldi hasta halimle Ali'yi dışarı çıkardım gerçekten çocuk yere oturup taşları seviyordu neredeyse yeri öpecek ti o derece özlemiş dışarıyı😂, iki saat falan kaldık geldik o kadar yorulmuş ki üç dört saat uyudu resmen 😂
😂😂Al bizden de o kadar bende geçen markete kadar çıktım iki aydan beri hiç cikmamistik çocuk ne yapacağını şaşırdı koşup koşup düşüyordu yerdeki taşları topluyordu 😍😂marketteki herşeyi almak istiyordu ya zavallı çocuklar ona çok üzülüyorum pencereden dışarıyı izliyo hep garibim😇

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
😂😂Al bizden de o kadar bende geçen markete kadar çıktım iki aydan beri hiç cikmamistik çocuk ne yapacağını şaşırdı koşup koşup düşüyordu yerdeki taşları topluyordu 😍😂marketteki herşeyi almak istiyordu ya zavallı çocuklar ona çok üzülüyorum pencereden dışarıyı izliyo hep garibim😇
Kıyamam ya , valla Ali'ye kalsa dışarda yatıp kalkardık dışarıyı çok seviyor, eve gelince ağlamaktan patlıyor, bende bel rahatsızlığı var yoksa Ali'yi hep dışarı çıkarırdım. Arkasından koşmak çok zor oluyor 😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben eşime dedim 40 ımız çıkınca bizi annemlere götür annemler farklı ilçede sabah gideriz akşam döneriz diyorum
Ama uzun süre cikmayinca insan özlüyor ya vallahi evde hep eşofman pijama filan giyiyorum artık dışarı çıkınca nasıl giyinecegimi ne giyecegimi bile bilmiyorum inan🙄
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıyamam ya , valla Ali'ye kalsa dışarda yatıp kalkardık dışarıyı çok seviyor, eve gelince ağlamaktan patlıyor, bende bel rahatsızlığı var yoksa Ali'yi hep dışarı çıkarırdım. Arkasından koşmak çok zor oluyor 😂
Canım ya valla hangi çocuk dışarıyı sevmez ki benimde bebek doğmadan gayet çıkıyorduk gezdiriyodum ama bebek doğduğundan beri çıkamıyorum hava da soğuk bebeği bırakacak kimsede yok🤷😇

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.