Sorum var Kim napiyor keyifler nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kim napiyor keyifler nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,258 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim napiyor keyifler nasıl
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah Allah kıyamam canım ya geçmiş olsun
Taş filan varmıydi sende ondan da olabilir
Yoktu cabım bildiğim kadarı ile
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım salgın var herkez hasta dikkat edin benim yeni doğan oğlumda hastanede satmıştı salgindan Allah yardımcımiz olsun valla😥🤲

Aaa niye cnaim geçmiş olsun😥
Sağol kuzum bilmiyorum ki dünbgece mahvetti beni 🤦🏻‍♀️

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Canım salgın var herkez hasta dikkat edin benim yeni doğan oğlumda hastanede satmıştı salgindan Allah yardımcımiz olsun valla😥🤲

Aaa niye cn. im geçmiş olsun😥
Amin kuzum dikkat ediyoruz ama gene gelen geliyo maalesef bizimde daha kirkımız yeni cikmisdi kovit oldu oğlum bı gece yattmisdik nerdeyse 40derece ateşi vardi inleyip durmusdu yavrum😥😥

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Hayır kuzu adet ağrısı gibi değil ani sancılar giriyor sabit durunca daha beter ağrıyor sağa sola harajet edince kesiliyor anlamadım gitti
Geçenlerde bende öyle oldu canım sabahtan akşama kadar kivrandim, o kadar siddetliydi ki apandisitten şüphelendim. Akşamı acile gittim gaz sancısıymış. Kötü olursan hastaneye git canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Geçenlerde bende öyle oldu canım sabahtan akşama kadar kivrandim, o kadar siddetliydi ki apandisitten şüphelendim. Akşamı acile gittim gaz sancısıymış. Kötü olursan hastaneye git canım
Şükür şuan iyiyim balım gece anlamadığım vir şekilde geldi sabah uyanınca yoktu ağrı sızı .

Tüm sayfalar yüklendi.