Sorum var Kim napiyor keyifler nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kim napiyor keyifler nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,257 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim napiyor keyifler nasıl
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Aynen aynen birde bu çocuklar sanki inat yapıyor yapma o sana zarar verir diyorsun inadına yapıyor delirmemek elde değil
Aynen yaaa 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebegim uyumadi bi turlu uyutmaya çalışıyorum büyüdükçe daha cok sorunlu oluyorlar😀
Benim ikiside hala uyanık 🤣guluyom artik

İlk aylar geçince bu sefer de diş problemleri cikiyo ateş ishal iştahsızlık 🤦🤷daha bı sürü şey 😇
Ooooo biz şuan iştahsızlık la savasiyoz🤪😂

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bayadır yazamıyorum pek bi yazım dedim hal hatır sorim dedim
İyi yapmışın canım keyfim meyvim 10 numara değil maalesef oğlum hastaydı üç dört gün faranjit olmuş ateşi cikdi hep acillik olduk onu dogrulttum kendim yamuldum iki gündür atesimi 38 den aşağı indiremiyorum dünde ben acillik oldum çocuğumla ilgilenemedim allahdan annemdeydimde o bakdi yeğenlerim ablam derken ilgilendiler sağolsun çok pis bı salgin varrr hastaneler dolu cocuga calpol bulamadık düşünün yani

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İyi yapmışın canım keyfim meyvim 10 numara değil maalesef oğlum hastaydı üç dört gün faranjit olmuş ateşi cikdi hep acillik olduk onu dogrulttum kendim yamuldum iki gündür atesimi 38 den aşağı indiremiyorum dünde ben acillik oldum çocuğumla ilgilenemedim allahdan annemdeydimde o bakdi yeğenlerim ablam derken ilgilendiler sağolsun çok pis bı salgin varrr hastaneler dolu cocuga calpol bulamadık düşünün yani
Canım salgın var herkez hasta dikkat edin benim yeni doğan oğlumda hastanede satmıştı salgindan Allah yardımcımiz olsun valla😥🤲

Karın ağrısından geberiyorum 🤦🏻‍♀️
Aaa niye cnaim geçmiş olsun😥

Tüm sayfalar yüklendi.