Sorum var Kim napiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kim napiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 809 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kim napiyor
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Napim canım bende oglumle uğraşıyorum midesini üşütmüş sanirsam mama yemiyor kusuyor surekli bir yandan ben hastayım boğazlarım şişti çok yorgunum😭😥

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Napim canım bende oglumle uğraşıyorum midesini üşütmüş sanirsam mama yemiyor kusuyor surekli bir yandan ben hastayım boğazlarım şişti çok yorgunum😭😥
Of ya kıyamam çok çok geçmiş olsun ikinizede canimm en kısa zamanda iyileşirsiniz insallah doktora gitdinizmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızımı uyutmaya çalışıyorum hala canım sen😏
Uyuyua. Kalmışım cevap veremedim napim bende iyim şükür yazdığımda uzanıyordum sonra terminim var ama erkenden açtım gözümü uyuyamadim

TV bakiyom uyuttum herkesi
OH iyi seyretmeler

Aynen kuzum bende sabah 6 da gidecem hastaneye hemde ilçedeki deil Manisaya şehir hastanesine gidecem erken gitmem lazım sıra almam için 🤦
Oyyy erken uyananlardansin sende 🥰benim da zamanım var ama. Alarm çalmadan ben kalktım bile

Aynen kuzum bende sabah 6 da gidecem hastaneye hemde ilçedeki deil Manisaya şehir hastanesine gidecem erken gitmem lazım sıra almam için 🤦
Oyyy erken uyananlardansin sende 🥰benim da zamanım var ama. Alarm çalmadan ben kalktım bile
Uzanıyorum aşkım sen napiyon nasılsın bebek😘😘😘🥰🤭
İyim şükür bebeğim sonra randevum var daha uyuyabilirim aslında ama erkenden saat çalmadan uyandım yine😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Niye randevu almadan gidion ki sen cnm
Kuzum randevu çok geç tarihe var kızım rahatsız o kadar bekliyemicegim için mecbur gidecem

Of ya kıyamam çok çok geçmiş olsun ikinizede canimm en kısa zamanda iyileşirsiniz insallah doktora gitdinizmi

Uyuyua. Kalmışım cevap veremedim napim bende iyim şükür yazdığımda uzanıyordum sonra terminim var ama erkenden açtım gözümü uyuyamadim

OH iyi seyretmeler

İyim şükür bebeğim sonra randevum var daha uyuyabilirim aslında ama erkenden saat çalmadan uyandım yine😂
Aynen bende uyandım hastanedeyim kuzum

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla Kayra bey sağolsun sabhba karşı yanıma aldım onu yatakta ters dönmüş kaksını yapmul diyorum burnunun dibinde bir ley kokuyor 😂😂resmen ayaklarını popsunu burnuma koymuş yaa sabah sbah o koku ile uyandım 😂😂

Kuzum randevu çok geç tarihe var kızım rahatsız o kadar bekliyemicegim için mecbur gidecem

Aynen bende uyandım hastanedeyim kuzum
Hayırlı haberlerle dön inşallah gamzem 🤲🏻 prensesin sonuçları iyi çıkar umarım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar