Sorum var Kimlər kaç gün ağrı çəkib sonra dogurdu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aylanin_annisi tarafından oluşturulan Kimlər kaç gün ağrı çəkib sonra dogurdu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 614 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimlər kaç gün ağrı çəkib sonra dogurdu
Konbuyu başlatan Aylanin_annisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aylanin_annisi

Aylanin_annisi

Kayıtlı Üye
rank
Oyyyy kuzum sakin kalkma ayağa dinlen bolca yanında kimse var mı yanında olacak Allah'ım vaktinde zamanında kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏼😘
Amin guzelim
Saçmalamasınlar niye öyle olsun benim arkadaşımın oğlu 30 haftalik filandı doğdu 50 gün küvezde kaldı şimdi 4 yaşında gayette sağlıklı
İştə geri düşüncəli insanlar yuzunden belkide bebeğim rahim ağzında sikisib bogulacak agrim inmiyor həp ağrı cekiyorum iştə bizdə şam diyolar ağrı kəsici mumlardan kullaniyorum iynə kullaniyorum oda 1 2 saat kesiyor sora yine dəvam ediyor canım çok yaniyor biktim rəsmən canımdan artık kurtulmak istiyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Amin guzelim

İştə geri düşüncəli insanlar yuzunden belkide bebeğim rahim ağzında sikisib bogulacak agrim inmiyor həp ağrı cekiyorum iştə bizdə şam diyolar ağrı kəsici mumlardan kullaniyorum iynə kullaniyorum oda 1 2 saat kesiyor sora yine dəvam ediyor canım çok yaniyor biktim rəsmən canımdan artık kurtulmak istiyorum
Birşey olmaz inşallah az kalmış rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.