KİMSE KIZMASIN!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan KİMSE KIZMASIN!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,790 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı KİMSE KIZMASIN!!
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Herkese aynı şeyi yapiyormus bana neler yazıyordu 14 araliktan itibaren cevap vermedim
Ya bakın bana sadece bak bunları yazmıstı

1.Dm : Canım ya ben seni çok sevdim çok kanim ısındı sana çok tatlı dillisin yerim seni😘😘

2.Dm: Ya cnm ya valla çok sevdim çok ben kolay kolay kimseye ısınmam ama sende gamzede çok tatlı dillisiniz çok sevdim ama sizi yaa😘😘

Bunlar yani başka bisey demiyordu bana

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

1.Dm : Canım ya ben seni çok sevdim çok kanim ısındı sana çok tatlı dillisin yerim seni😘😘

2.Dm: Ya cnm ya valla çok sevdim çok ben kolay kolay kimseye ısınmam ama sende gamzede çok tatlı dillisiniz çok sevdim ama sizi yaa😘😘

Asko aynısı banada diyordu herkese bu sözü kullanıyor Ayşe seni savunuyor diyor 🤣🤣

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank

Acaba Erkek miydi ya Yerım seni ne demek bende kizim ama başka kiza yerim seni demem 😂😂ya erkekdi yada Kizlardan mi Hoşlanan şeylerden mi Tovbe tovbe aklima başka bişey geldi yalan soylemem 😂😂😂

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Asko aynısı banada diyordu herkese bu sözü kullanıyor Ayşe seni savunuyor diyor 🤣🤣
Valla ne diyimki 🤣🤣Şaşkınım şuan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum vallaha bende bilmiyroum.elif ablayida bıktırdı beni sev diyordu bana cevap ver yazdığımda 🤔
Ozamn şöyle bir insan dı diyelim
İlgiyi cok seven insanları ki gerçekten seviyomu bilmiyorum ama belki çok seven ilgi isteyen insanlardandır hiç bilmiyorum ki tanımadan yargılamak da hiç istemiyorum 🙃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum vallaha bende bilmiyroum.elif ablayida bıktırdı beni sev diyordu bana cevap ver yazdığımda 🤔
Ozamn şöyle bir insan dı diyelim
İlgiyi cok seven insanları ki gerçekten seviyomu bilmiyorum ama belki çok seven ilgi isteyen insanlardandır hiç bilmiyorum ki tanımadan yargılamak da hiç istemiyorum 🙃

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.