Kimyon ve kimyonlu su

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan Kimyon ve kimyonlu su başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimyon ve kimyonlu su
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tomris geliyo

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gebelikte ve emzirirken tüketilmesi gerektiğini duydum yemeklerde tüketiyorum lakin bebeklere verildiğini hiç duymadım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kimyonlu su hakkında bilgili olan kullanan var mı bebeğe ve kendiniz nasıl içiyorsunuz faydası var mıdır ?
Kimyonu hem kendim tükettim hem de bebeğime çay gibi demleyip verdim hiç ilaç kullanmadım vermek istemedim gazlı dönemi öyle atlattık. Dr önermişti. Bebeğimde de bi sıkıntı olmadı çok şükür.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kimyonlu su hakkında bilgili olan kullanan var mı bebeğe ve kendiniz nasıl içiyorsunuz faydası var mıdır ?
Doktor sağlık ocağında bebeğe ver gaz damlalarının içinde kimyon var zaten demişti çocuk doktoru ise kesinlikle anne sütü dışında başka bişey verme dedi o yüzden vermiyorum çok şükür gaz sorunumuz olmuyor yediklerime dikkat ediyorum kimyon tohumu aldım sıcak suda 5 dakika demleyip içiyorum ama uzun süre içmek zararlı arada bir tüketmek daha iyi böbreklere zarar verebilir kimyon yemeklerde tüketesilirsin alternatif olarak

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Bebeklere su bile verilmesi önerilmiyorken kimyonlu su verilmesi benbe çok zararlı onun yerine gaz damlası kullan bence ben sap simplex kullandım çok faydası oldu.

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Direk kimyonu deil canım ben kimyon tohumu ve rezeneyi kaynatim 1 2 çay kaşığı veriyordum kızıma çok aşırı gazlı ve kolik bebekti ,kendim utanmasam kahvaltıda bile yiyecektim ki arada yoğurtla yiyordum 1 çay kaşığı kimyon tohumu 1 tatlı kaşığı rezeneyi 1 fincan kadar suyla kaynatıp 2 çay kaşığı bebeğe gerisinde ben içiyordum bazen günde 2 kere nazende 3 kere veriyordum

Tüm sayfalar yüklendi.