Kiralariniz ne kadar oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Kiralariniz ne kadar oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,035 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kiralariniz ne kadar oldu
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Yok vallahi gayette siradan bir daire sadece sifir bina.Birde esim cabuk bitsin diye krediyi 10 yllik cekmedi 6 senelik cekti miktar o yuzden yuksek yoksa normal bi daire.burda evler inanilmaz pahali 600 700 liraya zemun kat bile bulamazsiniz
Yaaa Cook pahalıymış biz 153 milyara aldık. Eve bizden sonra arttı fiyattalar herkes şanslısınız diyor bize. Rabbim ev alanların yar ve yardımcısı olsun inş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa Cook pahalıymış biz 153 milyara aldık. Eve bizden sonra arttı fiyattalar herkes şanslısınız diyor bize. Rabbim ev alanların yar ve yardımcısı olsun inş
Tabi birde sene kısa yapınca normal öle çıkması canım

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım birden bu kadar kira artmaz. Konuşun böyle olmaz. Ben evimin kredisini ödüyorum 1400tl. Bizim burda kiralar 1200 denn başlıyor. Rabbim yardımcınız olsun inş
Piyasaların durumuna bakıldığın da bence az bile kalıyor. Benim annemin istanbul şirinevler meydanın da evi var 900 tlye oturtturuyor. Kadın da o parayı kendine harçlık yapıyor nasıl geçim sağlasın.

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Piyasaların durumuna bakıldığın da bence az bile kalıyor. Benim annemin istanbul şirinevler meydanın da evi var 900 tlye oturtturuyor. Kadın da o parayı kendine harçlık yapıyor nasıl geçim sağlasın.
Rabbim genede ev sahiblerine vicdan versin kiracının halinden anlayanlardan nasip etsin kiracilik zor. Rabbim tez zamanda ev nasip etsin ins. Heleki ev sahibi para gozse vay haline oluyor insanların.

K

Kıdemli Anne

Guest
Tabi normal degil canim az kiracilarin yerine empati kurun bi adam asgari ucretle gecinse 2500 sana verse ne yiyecek ne icecek cocuk mu okutsun borc mu odesin cocuk mu yetistirsin. Barinma zorunlu ihtiyac diye kiracilara fazla yukleniliyor bence benim fikrim.
Oyle diyorsunuz peki madem birde şoyle dusunun biz o ev icin 2 sene once 250 milyar kredi cektik 4 yil daha kredisi var odenecek,¹ev ankastreli dogalgazli cam balkonlu ve jakuzili sizin olsa o evi ne kadara verirdiniz 1000 liraya mi herkes kendi butcesini dusunuyor. Bende suan baska bi sehirde kirada oturuyorum ev sahibi hicde ilimli degil gozunun yasina bakmiyor

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oyle diyorsunuz peki madem birde şoyle dusunun biz o ev icin 2 sene once 250 milyar kredi cektik 4 yil daha kredisi var odenecek,¹ev ankastreli dogalgazli cam balkonlu ve jakuzili sizin olsa o evi ne kadara verirdiniz 1000 liraya mi herkes kendi butcesini dusunuyor. Bende suan baska bi sehirde kirada oturuyorum ev sahibi hicde ilimli degil gozunun yasina bakmiyor
Canim yalnizca sana degil sozum isteyen istedigi paraya kiraya verebilir ama bence evin ne ozelligi olursa olsun 2500 3000 lira kiralar cok ucuk kiralar ulkenin standartlari alinan ucretler belli birde dogalgazli ankastreli olunca luks diyorlar halbuki cagimizin normali bu. Bilmiyorum rabbim kalplerine ilham versin yapabilecegimiz baska hicbirsey yok.

Buarada sizin olsa o ev demissiniz canim keske olsa ama nafile😄olsaydi yine 2500 istemezdim tabi 1000 az cevreye gore ama 2500 de hakki degil bence.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Degil tabiki ama bi tutturdular serbest piyasa diye diye evsahipleri zivanadan çıktı hic vicdan kalmamis insanlarda biz suan 1350 veriyoruz agustosta artcak kira kesin 2 bin gözüyle bakiyolar bizim tahminimiz hatta 2 bucuk bile isteyebilir o kadar yamyam ciktilar bide adamlarin kac tane evi var para b*k gbi afedersin ama halden anlayan yok rabbim bizlere de başımızı sokacak ev nasip etsin canim🥺 allah yardimcimiz olsun 🥺🤲
Burayla alakası yok ama kiralar ateş olmuş Bizim sözleşme yok 650 lira veriyorduk şuan 1000 lira yaptı normal mi

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Burayla alakası yok ama kiralar ateş olmuş Bizim sözleşme yok 650 lira veriyorduk şuan 1000 lira yaptı normal mi
Çok fazla cnm

Normal degil maksimum %19 yapabilir sözleşme olmaması kötü ben 2700 veriyorum 3bini geçecek
Bizim buralarda kiralar çok uyguna ya mesela en düşük kira fiyatları 400 den başlıyor 1200 1500 TL arası değişiyor ve 1500 olanlar en lüks olan evler buralarda

Normal degil maksimum %19 yapabilir sözleşme olmaması kötü ben 2700 veriyorum 3bini geçecek
Bizim buralarda kiralar çok uyguna ya mesela en düşük kira fiyatları 400 den başlıyor 1200 1500 TL arası değişiyor ve 1500 olanlar en lüks olan evler buralarda

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim genede ev sahiblerine vicdan versin kiracının halinden anlayanlardan nasip etsin kiracilik zor. Rabbim tez zamanda ev nasip etsin ins. Heleki ev sahibi para gozse vay haline oluyor insanların.
Evet kiracılık zor ev sahibi olmak ayrı zor bizim kiracı evden çıkarken bi dünya fatura borcu bıraktı üstüne klozete kadar söküp götürdü. Allah ikisinin de hayırlısını versin

Tüm sayfalar yüklendi.