Kiraz çekirdeği kemeri kullanan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kiraz çekirdeği kemeri kullanan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,179 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kiraz çekirdeği kemeri kullanan var mı
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bnde almak istiyorum belki iyi gelir diye hangi siteden aldın
Ben e bebekten almıştım canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canm bnde bir canlı yayında doktordan duydum siz annelere sormak istedim kullann var mı diye

Nette dah uyugunmus ben magaza da 50 liraya aldim

Adet sancısı içinde kullanılıyormuş

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-09-20-31-48-04_1930b0dfa8ea2e864d01d997ded97f5f.jpg
    Screenshot_2021-12-09-20-31-48-04_1930b0dfa8ea2e864d01d997ded97f5f.jpg
    735 KB · Görüntüleme: 82
  • Screenshot_2021-12-09-20-31-56-41_1930b0dfa8ea2e864d01d997ded97f5f.jpg
    Screenshot_2021-12-09-20-31-56-41_1930b0dfa8ea2e864d01d997ded97f5f.jpg
    544.7 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben e bebekten almıştım canim

Nette dah uyugunmus ben magaza da 50 liraya aldim

Adet sancısı içinde kullanılıyormuş
Bnde bunu görmüştüm cnm bununla birlikte pratiğini de almk istiyorum

Bebek mağazasında calsirken eğitimini almstim kuzum kiraz çekirdeği kemeri patiği var içinde kiraz çekirdeği var fırında yada mikrodalga fırında 15 dk kadar ısıtıyorsun ilk sıcağı çıkınca bebeğin beline yada ayaklarına giydiriyorsun kiraz çekirdeği yerine sıcak su torpasi kullananlar var ama kiraz çekirdeği daha güvenli açılma riski yok yanma riski yok civilde ebebekte var
Cok saol cnm insllah işe yarar prensesime hem kemerini taksam hem pratiğini giydirsem birşey olur mu acba

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Bnde bunu görmüştüm cnm bununla birlikte pratiğini de almk istiyorum

Cok saol cnm insllah işe yarar prensesime hem kemerini taksam hem pratiğini giydirsem birşey olur mu acba
Fazla sıcak olabilir kzum ayağına normal patik giydir karnına kiraz çekirdeği koy

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne bilim cnm ya istiyorum ki hemen geçsin şuan kıvranıyor mamasını yedi ağlıyor sürekli Gazinida çıkardı bir cya kaşığı suda içti ama susmuyor
Kuzum kardeşimin eşi eczacı hipp gazlı bebekler için mamasi varms doktoruna bir sor istersen birde manasının içine azcik zeytinyağ damlat bakalm birde bebisin poposuna pişik kremi sürerken masaj yap d bakalm belki işe yarar

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne bilim cnm ya istiyorum ki hemen geçsin şuan kıvranıyor mamasını yedi ağlıyor sürekli Gazinida çıkardı bir cya kaşığı suda içti ama susmuyor
Oy kuzum benim ya bak bebeği sağ elini iki bacak arasına köy avucunun içi karnına gelsin sol elinlede göğüs kısmı kavra yüz üstü tut ayakta bebeğin yüz üstü daire hareketi yap anlatabildim mi acaba 🤔😀 o şekilde susmazssa sırt üstü yatir iki ayağını göbeğine doğru ittir daire yaparak aşağıya indir sonra bu hareketi sağ sol olarak tekrarla gazı çıkar dene bakalım

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum kardeşimin eşi eczacı hipp gazlı bebekler için mamasi varms doktoruna bir sor istersen birde manasının içine azcik zeytinyağ damlat bakalm birde bebisin poposuna pişik kremi sürerken masaj yap d bakalm belki işe yarar
Kakası sulu zaten zeytin yağa koyarsam daha çok ishal olmaz mı evolvia AR kullanıyorduk dün Bebelac Gold AR geçtik karnına sıcak tülbent de koyuyorum patik ayağından eksik olmaz hiç halbuki aşağıdan çok gaz atıyor ama bazen işte tikaniyor galiba huzursuz cok birde bu kemeri denicem bakalım

Oy kuzum benim ya bak bebeği sağ elini iki bacak arasına köy avucunun içi karnına gelsin sol elinlede göğüs kısmı kavra yüz üstü tut ayakta bebeğin yüz üstü daire hareketi yap anlatabildim mi acaba 🤔😀 o şekilde susmazssa sırt üstü yatir iki ayağını göbeğine doğru ittir daire yaparak aşağıya indir sonra bu hareketi sağ sol olarak tekrarla gazı çıkar dene bakalım
Aslında alttan çok gaz atış yapıyor usttenden her yemek yedikten sonra çıkarıyor uyuyucak çocuk bir anda kıpkırmızı oluyor morsrcak sanki Bacaklarını kendini çekiyor gazı atiyir ama atana kdar bazen zorlanıyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kakası sulu zaten zeytin yağa koyarsam daha çok ishal olmaz mı evolvia AR kullanıyorduk dün Bebelac Gold AR geçtik karnına sıcak tülbent de koyuyorum patik ayağından eksik olmaz hiç halbuki aşağıdan çok gaz atıyor ama bazen işte tikaniyor galiba huzursuz cok birde bu kemeri denicem bakalım
Mama değişimi de yapmış olabilir kuzum kakasını yapıyorsa süper kuzum o zaman kuzum sen rezene çayı tüket yemeklerine kimyon at sütünde gaz yapıyor olabilir bebsi yanından ayrılmadan yüz üstü yatir ama yanından ayrilma yüz üstü yatirdiginda benim kızıma iyi geliyor

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim bebeğin sadece sıcak tutulmasıyla olmazki sen kendinde kesinlikle çorap giyeceksin sıcak tutacaksın kendini, sütünden de geçer kimyon iç canim birde anason var bilirmisin biraz acı ama günlük bir fincan iç bebeğe de bir damla verebilirsin

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Mama değişimi de yapmış olabilir kuzum kakasını yapıyorsa süper kuzum o zaman kuzum sen rezene çayı tüket yemeklerine kimyon at sütünde gaz yapıyor olabilir bebsi yanından ayrılmadan yüz üstü yatir ama yanından ayrilma yüz üstü yatirdiginda benim kızıma iyi geliyor
Şimdi yatiricam bakalım ne olcak küçük bedenleriyle neler yaşıyorlar kuzum ya

Canim bebeğin sadece sıcak tutulmasıyla olmazki sen kendinde kesinlikle çorap giyeceksin sıcak tutacaksın kendini, sütünden de geçer kimyon iç canim birde anason var bilirmisin biraz acı ama günlük bir fincan iç bebeğe de bir damla verebilirsin
Ay kendim ateş gibi yanıyorum 🙈 kısa kollu ve çorap giyiniyorum ev çok sıcak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar