Kırk çıkarma 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kırk çıkarma 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,275 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kırk çıkarma 🙄
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlk başlarda kolaydı ama şimdi resim çekmek çok zor oluyor sabit durmuyorlar😂🥰🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım 🥰♥️
Valla Ayşe ya çok zor geçen çekeyim dedim Kayrayi yemin ederim 20 30 poz denedik ama yok hep bir suratı düşük 😂😂

Benim niye acaba 30 gün kadar sürdü ama sonlarda damla damla ara sıra oldu ama yine en az iki hafta oldu diğerleri ara ara damla damla oldu
Olur kuzum normal bir şey bende anormallik var 😂😂ilk 6 gün regl gibi oldum o günden sonra nerdeyse 5 ay olacak tık yok 😂😂

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Valla Ayşe ya çok zor geçen çekeyim dedim Kayrayi yemin ederim 20 30 poz denedik ama yok hep bir suratı düşük 😂😂

Olur kuzum normal bir şey bende anormallik var 😂😂ilk 6 gün regl gibi oldum o günden sonra nerdeyse 5 ay olacak tık yok 😂😂
Bizde 4.ay resmi çekelim dedik eşim en sonunda pes etti olanla idare et dedi telefonu elimden aldı 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank

Ama zaten 6 aya kadar regl bile olunmuyormuş doktor normal dedi 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaha bundan sonrası daha da zor kademe kademe zorlaşıyor 😂😂

Evet kuzum olmamak daha iyi nefret ediyorum kandan 😂😂
Ek gıda içinde çekmek istiyorum farklı fikirler var aklımda ama nasip cektirmez benim yaramaz kizim😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaha bundan sonrası daha da zor kademe kademe zorlaşıyor 😂😂

Evet kuzum olmamak daha iyi nefret ediyorum kandan 😂😂
Bendeee regl durumunu sevmiyorum hiç 😬 sırf bu yüzden erkek olmak isterdim ama anne olmak için de kadın 🤣🤣

Ek gıda içinde çekmek istiyorum farklı fikirler var aklımda ama nasip cektirmez benim yaramaz kizim😂😂
Bizimki bile şuan durmuyor sağa sola dönüyor zaten acayip bir tür hemen ellerime yapışıyor birşey yapmama izin vermiyor kuduruk 😂😂 ama çok sevimliler yaa 😍😍🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahaha başladın mı peki ek gıdaya kuzum ben kayraya günlük bir çorba kasesi kadar çorba yapıp veriyorum 🤭🤭

Bendeee regl durumunu sevmiyorum hiç 😬 sırf bu yüzden erkek olmak isterdim ama anne olmak için de kadın 🤣🤣

Bizimki bile şuan durmuyor sağa sola dönüyor zaten acayip bir tür hemen ellerime yapışıyor birşey yapmama izin vermiyor kuduruk 😂😂 ama çok sevimliler yaa 😍😍🥰🥰
Ahahaha valla eskiden keşke erkek dogsaymisim derdim rabbim affetsin 🤲🏻❤️. Ama erkek olsam annelik duygusunu tadamazdim şuan şükrediyorum kadın olduğuma 😍😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün bebişimin kırkı doldu çok şükürler olsun 🤗 ve acaba bebeğe kırk banyosu yapılıyormuş ya nasıl yapılıyor bilen var mı? Sabahtan beri ablamı annemi aradım cevap vermediler soramadım 😬 bilgisi olan yazabilir mi? Annem sanki içine kırk tane ihlas suresini mi oku demişti öyle şeylerdi sanki ama hatırlamadım 🙄🤦
Kuzum bebeğin başına 40 tas su dök besmele ile

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Ahaha başladın mı peki ek gıdaya kuzum ben kayraya günlük bir çorba kasesi kadar çorba yapıp veriyorum 🤭🤭

Ahahaha valla eskiden keşke erkek dogsaymisim derdim rabbim affetsin 🤲🏻❤️. Ama erkek olsam annelik duygusunu tadamazdim şuan şükrediyorum kadın olduğuma 😍😍
Daha başlamadım canm ufaktan tadıma geçmeyi düşünüyorum yoğurt verdim bı çay kaşığı 3gun kuralına uyarak baslicam iki haftaya onun dışında anne sütu emiyor sadece

Bende adet sancısı çok çekerdim o zamanlar keşke erkeklerde adet olsa derdim😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar