Sorum var Kirkilik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Kirkilik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,099 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kirkilik
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla ben korkudan almiyordum az kalsin bitliyecektim canim😄😄 bide bu dogumdan sonra terele de,terle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyki size daniştim kuzum,🥰 yoksa dedigğn gibi bir,ay sonra ben kuflendim diye post açacaktim :😄😄😄😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyki size daniştim kuzum,🥰 yoksa dedigğn gibi bir,ay sonra ben kuflendim diye post açacaktim :😄😄😄😍

Valla bende salagim hurafelere inanan şuan kendime gülüyorum,😄😄😄😄
Aynen kuzum sen al dusunu

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar. Nasilsiniz güzel annişlerim,🌸🌸💖kirkilik çıkmadan 2kere duş aldim uşuttum grip oldum ama şuan biraz iym şimdi gene duş alırsam gene hasta olucam diye korkuyorum siz bu konuda bana yardimci olurmusunuz lütfen 🙏🥰😿bazilari kirkin çikana kadar elini suya sokma dıyor ben bazen bulaşık bile yıkıyorum bide dikişleriniz kaç günde düşmüştü?🥰
Canım hergun duş almalısın alakası yok sadece dikişli yerlerini kuru tut yeterli yani hergun dediğim senin bileceğin iş 40 gün yikanmazsak kokariz ay 🤣🤣geçmiş olsun duştan sonra saten kıyafetler giy ne terletir nede üşütür nane limon iç birde duştan sonra çok iyi gelir muhakkak iki saat uyu duştan sonra ama saçlarıni kurut ıslak ıslak yatma basın agririr bebeğini kokla yerime cennet kokusunu ❤️🌸🌸

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Canım hergun duş almalısın alakası yok sadece dikişli yerlerini kuru tut yeterli yani hergun dediğim senin bileceğin iş 40 gün yikanmazsak kokariz ay 🤣🤣geçmiş olsun duştan sonra saten kıyafetler giy ne terletir nede üşütür nane limon iç birde duştan sonra çok iyi gelir muhakkak iki saat uyu duştan sonra ama saçlarıni kurut ıslak ıslak yatma basın agririr bebeğini kokla yerime cennet kokusunu ❤️🌸🌸
Ayy hepinizi güldürdümmu gece gece senin dediklerinin hepsini yapacagim canim,🥰🥰 öperim teyzesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İyi akşamlar. Nasilsiniz güzel annişlerim,🌸🌸💖kirkilik çıkmadan 2kere duş aldim uşuttum grip oldum ama şuan biraz iym şimdi gene duş alırsam gene hasta olucam diye korkuyorum siz bu konuda bana yardimci olurmusunuz lütfen 🙏🥰😿bazilari kirkin çikana kadar elini suya sokma dıyor ben bazen bulaşık bile yıkıyorum bide dikişleriniz kaç günde düşmüştü?🥰
NE alakası var ki tam tersi dus alman iyi sut kanallari acikir ben gunde 2 kez aliyordum sicakti tabi ama yinede iyi

Sezeryan doğum yaptım ertesi gün duş aldım hiç öyle birşey duymadım duysam bile umursamazdım.😃 Bu kadar hikayeyi kim uydurmuş çok merak ediyorum 😃 demek ki nenelerimizin hiç işi gücü yokmuş 😃 insan 40 gün duş almazsa katman katman olur kaldı ki yenidoğan bebeğin en ihtiyaci olan şeylerden biride hijyen konusuyken. Kız ağustosta doğuruo böyle şeylere inananları düşünsene o sıcakta ne yapar 🤭

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım onla alakası yok yaa ben kırkım çıkmadan hergun banyo yaptım doktor sadece çok sıcak olmasın su birde çömelerek banyo yapma ayakta yap. Banyo sonrası güzel kurulan dedi. Sende dikkate t kendine ayağına limon kes ince ince corab giy iyi gelir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım üşütmüşsündür duştan sonra o yüzden hasta olmuşsundur o batıl inanç 40 gün boyunca duş almamak ilk doğumumda 20 günden fazla sürmüştü dikişlerin düşmesi 1 ayada anca iyileşti

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Hiç duymadım ve çok şaşırdım 😯 devamlı banyo yaptım dışarı çıktım değişikmiş ama annem sürekli yelek giy derdi lohusanın mezarı açık dururmuş derlerdi

Tüm sayfalar yüklendi.