Kırkımıza elveda gezmelere merhaba ☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Azranın annesi tarafından oluşturulan Kırkımıza elveda gezmelere merhaba ☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 335 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kırkımıza elveda gezmelere merhaba ☺️
Konbuyu başlatan Azranın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar kimlerin kırkı çıktı kimin daha çıkmamış kimler daha gün sayıyor doğuma Rabbim herkese hayırlı doğumlar sağlıklı evlatlar nasip etsin çok şükür bizim bugün kırkımız bitti 💐🌹❤️🧿
Maşallah canm ben daha 6. Ayımdayım inşallah bende görürüm kırkımında bittiğini hiç geçmiyo sanki

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canm ben daha 6. Ayımdayım inşallah bende görürüm kırkımında bittiğini hiç geçmiyo sanki
İnşallah canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım bende 25 gün önce doğum yaptım iki kızım oldu yolu yarıladık sayılır 🥰🥰
Evet yolun yarısını geçtin darısı tamamına inşallah ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar kimlerin kırkı çıktı kimin daha çıkmamış kimler daha gün sayıyor doğuma Rabbim herkese hayırlı doğumlar sağlıklı evlatlar nasip etsin çok şükür bizim bugün kırkımız bitti 💐🌹❤️🧿
Biz daha 6 günlüğüz teyzesi ama geziyoruz ben öyle şeylere inanmıyorum nedense 😂😂

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biz daha 6 günlüğüz teyzesi ama geziyoruz ben öyle şeylere inanmıyorum nedense 😂😂
Kız öyle dedim ama bizde bol bol gezdik 😁şimdiye kadar herkes karşı çıkıyordu kırkınız çıkmamış derlerdi artık kimse diyemicek ☺️ inşallah hayırlısı ile sizinde böyle çıkacak kırkınız teyzesinin bal kızı ❤️🌹

Tüm sayfalar yüklendi.