Kırkkaleli olanınız varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Kırkkaleli olanınız varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 766 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kırkkaleli olanınız varmi
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Ben küçükken bir annem gille bi zaman oturduk yenimahlele de gürsoylar var orda önce Kandemirler falan vardı karşisında
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben tıpa gidiyorum 2 kızım var biri 3.5 öteki 1.5 yaşında şimdi de 2.5 aylık hamileyim ikiside tip da doğum yaptım sezeryan ile
Annemler Sağlık Lisesi'nin orda oturuyo tıp hep sezeryan yaptırıyo bildiğim kadarıyla oraya giden bütün arkadaşlarım sezeryan yaptıklarını söylüyo yüksek ihtisasa neden gitmedin

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben küçükken bir annem gille bi zaman oturduk yenimahlele de gürsoylar var orda önce Kandemirler falan vardı karşisında

Ben tıpa gidiyorum 2 kızım var biri 3.5 öteki 1.5 yaşında şimdi de 2.5 aylık hamileyim ikiside tip da doğum yaptım sezeryan ile
Benim 3 cocugum var büyük 9 ortanca 6 küçük 4 yaşında iki kiz 1 oğlan şimdi 4 uncuye hamileyim buda oğlan 3 u normal doğum oldu bunda da sıkıntı olmaz ise doktorum normal doğum olcagini söyledi 31 haftaya yeni girdik kızlarda zorlanmadim gebelikte ama ilk oglanda 4 aydan sonra şikayetler başladı bunda da baştan beri kasilmalar oluyo markete bile giderken 10 dakkalik yeri catlayacak gibi oluyorum

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
M
Benim 3 cocugum var büyük 9 ortanca 6 küçük 4 yaşında iki kiz 1 oğlan şimdi 4 uncuye hamileyim buda oğlan 3 u normal doğum oldu bunda da sıkıntı olmaz ise doktorum normal doğum olcagini söyledi 31 haftaya yeni girdik kızlarda zorlanmadim gebelikte ama ilk oglanda 4 aydan sonra şikayetler başladı bunda da baştan beri kasilmalar oluyo markete bile giderken 10 dakkalik yeri catlayacak gibi oluyorum
Maşallah Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın İnşallah 🤲🏻 her hamileliğin getirdiği zorluklar var çoğu gitmiş azı kalmış Rabbim sağlıcakla doğurmayı nasip etsin İnşallah🤲🏻🥰

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
M

Maşallah Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın İnşallah 🤲🏻 her hamileliğin getirdiği zorluklar var çoğu gitmiş azı kalmış Rabbim sağlıcakla doğurmayı nasip etsin İnşallah🤲🏻🥰
Amin cumlemizin evladını bağışlasın RABBIM sağlıkla kucaklarimiza almayı nasip etsin insallah yokluklarini göstermesin RABBIM insallah

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar kırıkkale li olan varmi
Ben kırıkkalelekıyım Erzurum da oturuyorum suan Kırıkkale deyım dogum ıcın geldım selim ozer de oturuyor ailem onların yanındayım ıhtisas hastanesi ne gidiyorum berk bey vardı suan o doktor yasam hastanesine gecıyo mis o yuzden Hatice arslan a gidiyorum salı gunune gun verdi sezeryan ile alıcak Allah nasip ederse tavsiye ederim

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Amin cumlemizin evladını bağışlasın RABBIM sağlıkla kucaklarimiza almayı nasip etsin insallah yokluklarini göstermesin RABBIM insallah
Amin İnşallah 🤲🏻🥰

Ben kırıkkalelekıyım Erzurum da oturuyorum suan Kırıkkale deyım dogum ıcın geldım selim ozer de oturuyor ailem onların yanındayım ıhtisas hastanesi ne gidiyorum berk bey vardı suan o doktor yasam hastanesine gecıyo mis o yuzden Hatice arslan a gidiyorum salı gunune gun verdi sezeryan ile alıcak Allah nasip ederse tavsiye ederim
Canım sende çok uzakta oturuyomuşsun o kadar saat iyi dayanmışsın ☺️hadi hayırlısı İnşallah sağ salim bir avazda doğurursun canım🤲🏻🥰

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Berk beyin yaşam hastanesi ne geçmesi iptal olmuş sanırım ben dün ordaydim muayene oldum herkes iptal olmuş falan dedi doktor dan da öyle bişey duymadim

Tüm sayfalar yüklendi.