Kirpik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Deniziix9 tarafından oluşturulan Kirpik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 523 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kirpik
Konbuyu başlatan Deniziix9
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Konuyla bağımsız ama benim kirpiklerim çok dökülüyor rimeli çıkartırken gözümü ovuştururken sizce neden böyle dökülmemesi için ne yapmam gerek çok üzülüyorum rimel sürmeyi çok seviyorum
Hamilelikte ve doğum sonrasın özellikle bu dönemlerde dökülür hatta saçların ve kaşların da dökülür aralıklı olur doğum sonrasından düzelir

Deniziix9

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte ve doğum sonrasın özellikle bu dönemlerde dökülür hatta saçların ve kaşların da dökülür aralıklı olur doğum sonrasından düzelir
İyi de ben hamile değilim ki doktora kan ve idrar testi verdim tüm değerlerin iyi dedi başka bi sebepten yada stresten dökülme olabilir dedi tek kirpiklerim dökülüyo kaşlarım dökülmüyor saçlarım normal dölülüyor yani ben her gün düzleştiriyorım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi de ben hamile değilim ki doktora kan ve idrar testi verdim tüm değerlerin iyi dedi başka bi sebepten yada stresten dökülme olabilir dedi tek kirpiklerim dökülüyo kaşlarım dökülmüyor saçlarım normal dölülüyor yani ben her gün düzleştiriyorım
O zmaan hamile değilsen canim mevsimsen dökülmeler yasiyorsundur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar