Sorum var Kist

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlk hamileliğim tarafından oluşturulan Kist başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 289 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kist
Konbuyu başlatan İlk hamileliğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

İlk hamileliğim

Kayıtlı Üye
rank
19 haftalık gebeyim bugün detayli ultrason günümdü bebeğin beyninde sağ tarafta kist olduğu söylendi. Sivasta yaşıyorum sivasta perinatoloji doktoru olmadığı için kayseri ye sevk ettiler kayseride bildiğiniz iyi bi perinatoloji doktoru varmi özel yada devlet hastanesi farketmez şimdiden teşekkürler 🙏

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
19 haftalık gebeyim bugün detayli ultrason günümdü bebeğin beyninde sağ tarafta kist olduğu söylendi. Sivasta yaşıyorum sivasta perinatoloji doktoru olmadığı için kayseri ye sevk ettiler kayseride bildiğiniz iyi bi perinatoloji doktoru varmi özel yada devlet hastanesi farketmez şimdiden teşekkürler 🙏
Rabbim hakkında hayırlı olani versin kuzum sag sağlim saglikli bir sekilde rabbim kucagina almayi nasip etsin insallah🙏🤲🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım inşallah bir sorun yoktur

İlk hamileliğim

Kayıtlı Üye
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya çok geçmiş olsun oraya gitmezsen şuan doktor varsa Malatya Turgut Özal tıp fakültesinde Rauf bey var ve de Halis bey çok ilgili bayağı uzmanlar canım benim muane ücreti bu sene özel olmuş 380 di
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayseri'de bilmiyorum Malatya'da ki çok iyi ama doktorların orada olup olmadığını teyit ettirip gidebilirsin istersen

İlk hamileliğim

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok geçmiş olsun oraya gitmezsen şuan doktor varsa Malatya Turgut Özal tıp fakültesinde Rauf bey var ve de Halis bey çok ilgili bayağı uzmanlar canım benim muane ücreti bu sene özel olmuş 380 di
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayseri'de bilmiyorum Malatya'da ki çok iyi ama doktorların orada olup olmadığını teyit ettirip gidebilirsin istersen
Suan kayseri için araştırma yapıyorum eğer içime sinmezse tavsiyenizi değerlendiririm teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.