Kiymetli degiliz galiba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Kiymetli degiliz galiba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,374 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kiymetli degiliz galiba
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansu😘😘😘😘😘

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Onunda beline bişey bağla uzun süre taşımasını iste bakalım ne kadar taşıyabilecek elinde bile bi süre taşıyabilir ☺️ erkekler bazen doğuştan gebe ve lohusa oluyorlar anaları yüzünden 😂
Ayyy sen cok yaşa emi 😀😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim üçüncü tabi ilki gibi değil ama seninki gibi çokta belli etmiyor ağır işlerimde hep yardım etti ALLAH razı olsun ama öbür işler yani genel ev işleri çocuklar falan hep bende bi yerden sonra onlarda sıkılıyor lar ilgilenmek zor geliyor gerçekten artık hamilelere önem veren yok bazıları şans tâbi benim canıma tak ederse söylüyorum ama sende söyle neden değiştin diye bu kadarda gaddar olmasınlar canm sanki tek başımıza mı yaptık onların çocukları 🤨
Agir isleei zaten yaptirmio bi agr posette tasitmio ama mesla ay oy desem dio basladin nazlanmaya tabi gulerek dio ama ben alinior canim acimasa oyle demem ki .. ilk gebelikte elyle yedirirdi smdi ya ben yiyiom die ses etmio yada ilk cocuk farkli ..birde ben ilk gebelikte nerdeyse masada kaliordum ikkncisnde titrem3si lazimdi ama gerci kaynanamdan first kalmio adm nazmi ceksn 😀😀😀😀 ben oy demeden kendisi oy oy dio agirio dio 😀😀😀

С

Севинч

Guest
Neden ikinci cocuk ilk cocuk gibi kiymetli degil .. ilk cocugumda brkmazdi kalkim surekli klma el ebek gül bebek baakrdi esim .ikknci cocukta sanki ölsem toprak atmaz oyle bi durumdayiz sankii kiymetsz hissediomm 🙁🙁
Sizler ikincideysiniz ben ilk xamileliyimde bunu yasiyorum.yemek bir tarafa tablet (vitaminleri alanim yok) (((

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Hadi cnm gercktenmi 😀😀 leyleklere verem geri gotursjnler de 😀😀😀

Vallahi o tasisaa ayyy hayatimmm ben öluym ölymm sen anlamionnn blmem ne benm esm ck nazli ben nazlansam ana kuzusu dio 😀😀😀

Vallahi o tasisaa ayyy hayatimmm ben öluym ölymm sen anlamionnn blmem ne benm esm ck nazli ben nazlansam ana kuzusu dio 😀😀😀

Napak nazlansakmk her doktora gttgmde drmn iyi degil ilgmi istyek napak 😀😀😀

Napak nazlansakmk her doktora gttgmde drmn iyi degil ilgmi istyek napak 😀😀😀

Sanmiom hormonlordqn degildrr beni ferc edio kendiia nazlanio pasam 😀😀
Öyle imkan varmı😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar