Sorum var Kız anneleri sorum var sizlere!.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yaqut tarafından oluşturulan Kız anneleri sorum var sizlere!. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 846 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız anneleri sorum var sizlere!.
Konbuyu başlatan Yaqut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Doktora götürdünmü? Nedenmiş
Gittiğimde geçmişti cnm benim bir ara öyle olmuştu şükür geçti normalmiş uzun sürerse git ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hormondan kaynaklı oluyormuş anne karnıdaki hormonları atıyormuş bebek o şekilde doktor bana öyle söyledi
Aklımdan geçiyordun nerelerdesin cano

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gittiğimde geçmişti cnm benim bir ara öyle olmuştu şükür geçti normalmiş uzun sürerse git ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aklımdan geçiyordun nerelerdesin cano
Gezmeklerdeyim bu aralar leyleği havada gördük malum duramıyorum 😂 Sen ne yapıyorsun canımcım nasılsın iyisiniz inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım benim iyi ediyorsun 😍 az da keyfine bak ammannn kendini ozletme dee😍😍 iyilik güzellik canım benim seni sormalı 😍
Ne gece uykusu vaaar ne sabah uykusu küçük hanım gene diş çıkarıyor galiba zombi gibi geziyorum 🤦🏻‍♀️ ay bu bebek bakma döneminde erkeklerden nefret ettim yaa çifte standart resmen tavan tavan, adam uyudukça boğazlayasım geliyor psikolojim çok bozuk 😂😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ne gece uykusu vaaar ne sabah uykusu küçük hanım gene diş çıkarıyor galiba zombi gibi geziyorum 🤦🏻‍♀️ ay bu bebek bakma döneminde erkeklerden nefret ettim yaa çifte standart resmen tavan tavan, adam uyudukça boğazlayasım geliyor psikolojim çok bozuk 😂😂😂
Allah'ım 😂😂😂 haklısın vAlla 😂😂 ay Allah kolaylık versin ya diş teczor geçende bnmki 6 da uyandı babasını kaldırdım al bak dedim yattım 😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Görümcemin oğlu emmedi doğru düzgün kadıncağız çok üzüldü ama şimdi işe falan başladı kaynanası bakıyor emince bırakamıyorsun işte her şeyin artısı da var eksisi de
Aynen öyle tabiki de canım ya emme aslında anne ile bebek arasındaki bağ bende oğlumu bıraktırnca çok üzüldüm gerçekten değişik duygular 😂 ama bak emse zor süt sağ vs vs uzun meşakkatli bir yol

Tüm sayfalar yüklendi.