Sorum var Kız anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Kız anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 363 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız anneleri
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim bi oğlum var bu 2.si çok aşağıda ya afedersiniz ilişkiye bile giremiyorum acıyor çünkü ondan yapmıyorum bişey olur diye kız çocukları aşağıda olur derler doğru mu veya erkek çocukları da aşağıda mı olur büyüdükçe düzelir mi bu durum 13+5 günlüğüm

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar benim bi oğlum var bu 2.si çok aşağıda ya afedersiniz ilişkiye bile giremiyorum acıyor çünkü ondan yapmıyorum bişey olur diye kız çocukları aşağıda olur derler doğru mu veya erkek çocukları da aşağıda mı olur büyüdükçe düzelir mi bu durum 13+5 günlüğüm
Vala canm bnmki de kız şu an 37 haftaliğim ama dün gece hastaneye gittiğimde doktor rahmin yukarda dedi yani demekki bebekte yukarda bn öyle anladm yani kuzm bnce farketmiyordur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bence cinsiyet ile alakası yok kuzum çünkü benim kızımda da oğlumda da karnım hep yukardaydi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yumurta döllendikten sonra rahime girdiğinde rahim duvarı nerede yakalarsa orada büyüyor çocuk canım o yüzden aşağıda yada yukarıda olması bebeğin cinsiyetiyle alakalı değil 2. Trimesterda bebek büyüdükçe rahim açılacak bebek yukarı doğru çıkmaya başlayacak sonra burda başlık açacaksın kaburgamı deliyor ne yapmalıyım diye 😘🥰

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Yumurta döllendikten sonra rahime girdiğinde rahim duvarı nerede yakalarsa orada büyüyor çocuk canım o yüzden aşağıda yada yukarıda olması bebeğin cinsiyetiyle alakalı değil 2. Trimesterda bebek büyüdükçe rahim açılacak bebek yukarı doğru çıkmaya başlayacak sonra burda başlık açacaksın kaburgamı deliyor ne yapmalıyım diye 😘🥰
😂 Hadi inşallah o günleri de görürüm canım sağlıklı olsunda 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar