Sorum var Kız bebek anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve alan tarafından oluşturulan Kız bebek anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,506 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebek anneleri
Konbuyu başlatan Merve alan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Her doğum tarihi farklıdır ama söylentileri sormak istiyorum :) erkek bebek gününde gelir derler ( oğlum tam gününde geldi) kız bebekler biraz erken gelir derler doğrumu? Yani 40. Hafta degilde 38. Hafta gibi. Sizlerde durum nasıldı ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Doğru bence 🤣 benim kızım 35+4de doğdu

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Her doğum tarihi farklıdır ama söylentileri sormak istiyorum :) erkek bebek gününde gelir derler ( oğlum tam gününde geldi) kız bebekler biraz erken gelir derler doğrumu? Yani 40. Hafta degilde 38. Hafta gibi. Sizlerde durum nasıldı ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Valla benim 1inci kizim gününde geldi 2 ciside 40+5de geldi cnm

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım da 38geldi bakalım hayırılısı ile oğlum kaç hafdalığda gelecek inşaallah kuzum her gebelikde aynı diyil bazen çabuk gelirler bazen vaktini beklerler oda erkek kız fark etmiyor eskiler misal kız vaktinden çabuk gelir erkek tam vaktini bekler ama şimdiki bebekler öyle diyil hangisinin ne zaman geleceyi belli diyil 😄İnşaAllah sağ salim vaktinde yavrularımızı kucağımza alırız 🤲 Rabbim bebek bekleyenlerin de İnşaAllah hayırlısı ile kucağını doldursun 🙏🤲🥰

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bence tam tersi erkekler çabuk geliyor kızlar geç benim oğlum 39 haftada kızım 40+5 de doğdu

Tüm sayfalar yüklendi.