Kız bebek anneleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kız bebek anneleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,776 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebek anneleri
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kız bebeğim var ama bacaklarını hep karnına çekti için bacak arasındaki bogumlari kıpkırmızı oluyor sudocrem geçirmedi bepanthol geçirmedi ıslak mendil kullanmiyorum pamukla siliyorm ama bana mısın demiyor.
Oğlum 9 aylık ve kilolu bir bebekti mustela kullandım hiç kızadığını bilmem bende hem bacak aealarına dizlerinin arkalarına sürerdim kat yerlerine

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 9 aylık ve kilolu bir bebekti mustela kullandım hiç kızadığını bilmem bende hem bacak aealarına dizlerinin arkalarına sürerdim kat yerlerine
Benimde papisinin yanları oluyor teyzesi kırmızı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tahris oluyosa pudrala
Pudra zararli diye kullanmıyorm ama Dalin jel pudra çıkarmış onu arastircam

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kız bebeğim var ama bacaklarını hep karnına çekti için bacak arasındaki bogumlari kıpkırmızı oluyor sudocrem geçirmedi bepanthol geçirmedi ıslak mendil kullanmiyorum pamukla siliyorm ama bana mısın demiyor.
1 haftayı geçtiyse doktora götür canım krem veriyor karıştırıp sürüyorsun çocuğun canı yanmasın daha fazla zor olur ya

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Altını açtıktan sonra ılık su ve beyaz sabun ile iyice yika sonrada zeytinyağı ile iyice kızarık yerlerini yağla canım faydası olur bende öyle yapıyor dum kizardigi yerler çabucak geçti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar