Kız Bebek İsim Önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Kız Bebek İsim Önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 55 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Kız Bebek İsim Önerisi
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan balkizim

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar bu isim konusu beni düşündürüyor sürekli lütfen yardımcı olun bana valla doğumda koyucam isim en son ne kadar zor bu isim konusu 😅 Zümra Aden 🌸 düşünüyordum ama anlamları konusunda ikiye ayrılmış sanırım biraz kafam karıştı o yüzden şimdi biraz aklıma Mihra ve Hüma ya gidiyor bana fikir verin lütfen 🌸 Zümra bir tık önde gibi siz bana gene de yazın valla ya 🩷

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar bu isim konusu beni düşündürüyor sürekli lütfen yardımcı olun bana valla doğumda koyucam isim en son ne kadar zor bu isim konusu 😅 Zümra Aden 🌸 düşünüyordum ama anlamları konusunda ikiye ayrılmış sanırım biraz kafam karıştı o yüzden şimdi biraz aklıma Mihra ve Hüma ya gidiyor bana fikir verin lütfen 🌸 Zümra bir tık önde gibi siz bana gene de yazın valla ya 🩷
Azra benim kızım Vera Aden benan beril Beyza Ahsen Huma Sude mira Miray erva esila Belinay Laren Simay defne Aysima nursima elif benim adım🤣 yazgı bulem Hira elizan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar