Kız bebek isimleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluanne tarafından oluşturulan Kız bebek isimleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,710 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebek isimleri
Konbuyu başlatan Mutluanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar bir kızım var ismi Ebrar mina 2.kizim olacak e ile başlayan uyumlu isimler varmı
Bende çok araştırdım çok isim baktık dün sonunda karar verdik Elizan olacak kısmetse 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eslem
Elisa
Ecem
Erva
Eylül

Eslem
Elisa
Ecem
Erva
Eylül

Mutluanne

Kayıtlı Üye
rank
Bende çok araştırdım çok isim baktık dün sonunda karar verdik Elizan olacak kısmetse 🥰

Eslem
Elisa
Ecem
Erva
Eylül

Eslem
Elisa
Ecem
Erva
Eylül
Sağlıkla alın inşallah kucağınıza bende çok kararsız kaldım Eslem elisa Esila Eylül isimler akrabarimda var daha değişik isim arıyorum bende ☺️

Benim de kızımın adı Ebrar ece ikinci kizim olacak inşallah o da Ecmel ela 🥰
Sağlıkla alın inşallah kucağıniza ☺️

Benim de kızımın adı Ebrar ece ikinci kizim olacak inşallah o da Ecmel ela 🥰

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla alın inşallah kucağınıza bende çok kararsız kaldım Eslem elisa Esila Eylül isimler akrabarimda var daha değişik isim arıyorum bende ☺️

Yine bakarım canım 🥰kararsızlık zor bilirim bende bulana kadar ne isimler düşündüm içine sinmeyince dünyada ki tek isim olacağını bilsen boş geliyor 😅😊

Ecren: Allah’ın hediyesi anlamını taşımaktadır.
Eflin: Cennetin 8 kapısının biri. Cennete açılan kapı.
Eftalya: Denizkızı
Elay: Elalı, karışık gibi bir manası vardır. El+ Ay köklerinin birleşiminden oluşur.
Elmina: Mina dağında açan çiçek manasına rastlıyoruz. Ayrıca Al ve Mina kelimelerinin birleşiminden oluşan bir isim olan Elmina’ nın güneş tutulmasındaki kızıllığa verilen ad olduğu da söylenir.
Esil: Şerefli, itibarlı ve otoriter kişi, uzun ve dolgun yüz. Doğru şey. Kavi, muhkem, sağlam
😊

Ecren: Allah’ın hediyesi anlamını taşımaktadır.
Eflin: Cennetin 8 kapısının biri. Cennete açılan kapı.
Eftalya: Denizkızı
Elay: Elalı, karışık gibi bir manası vardır. El+ Ay köklerinin birleşiminden oluşur.
Elmina: Mina dağında açan çiçek manasına rastlıyoruz. Ayrıca Al ve Mina kelimelerinin birleşiminden oluşan bir isim olan Elmina’ nın güneş tutulmasındaki kızıllığa verilen ad olduğu da söylenir.
Esil: Şerefli, itibarlı ve otoriter kişi, uzun ve dolgun yüz. Doğru şey. Kavi, muhkem, sağlam
😊

Esra gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar bir kızım var ismi Ebrar mina 2.kizim olacak e ile başlayan uyumlu isimler varmı
Esra lina koy bunada😅

Bnm de ikinci kizim olck 37 deyiz ilk kizim öykü lina ismi bu bebişime de babaannesinin adini koycaz nihal beren koycam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar